Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przygotowaliśmy dla Was dwa bardzo proste pytania. Będziemy wdzięczni za udzielenie odpowiedzi:

1. Czy wszystkie wpisy/znaleziska z postaciami z chińskich bajek (niezależnie od gatunku) powinny zawierać jeden wspólny tag "anime"?

2. Czy wszystkie wpisy/znaleziska na temat dość kontrowersyjnej i negatywnej twórczości pewnych streamerów powinny zawierać jeden wspólny tag "patostreamy"?


#ankieta #wykop #moderacja #tagi

Udziel odpowiedzi na powyższe pytania:

  • Tak - jestem za wprowadzeniem tego rozwiązania 90.2% (14772)
  • Nie - niech zostanie tak jak jest 7.9% (1291)
  • Nie mam zdania 1.9% (310)

Oddanych głosów: 16373

  • 547
  • Odpowiedz
  • 0
@Ghooz: Ale jest też tłum ludzi, którzy nie tagują tymi tagami, a wrzucają jakieś nowe. Mi chodzi tylko o obowiązek tagowania, nawet jeśli tylko tymi trzema
  • Odpowiedz
właśnie to, że #anime jest od DYSKUSJI a nie obrazków.


@LlamaRzr: No to teraz będzie od obu, a jak cię obrazki/dyskusja nie interesuje to czarnolistujesz randomanimeshit/chinskiebajki

Ogarniesz to ziomek, to na prawde nie jest trudne xd
  • Odpowiedz
  • 4
@LodowaWrozka: "Szału na widok narysowanej dziewczynki" mogą też dostawać ludzie, którzy nie komentują i nie plasują komentarzy, zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że to cisi przeciwnicy są w większości.

Mi przeszkadza, że przechodzę przez treści, których chciałbym nie widzieć, ale zamiast pluć się w komentarzach wolę naiwnie zgłosić za brak tagów. Obecnie jednak nic.to nie daje i moim zdaniem tę sytuację trzebaby zmienić
  • Odpowiedz
@wykop: Rozwiązaniem satysfakcjonującym większość byłoby dodanie w opcjach:
1. Pokazuj tylko otagowane wpisy.
2.Nie pokazuj wpisów "zielonych" kont.
  • Odpowiedz
@wykop: Śledzę tag anime i dyskusje w nim. Nie chcę, żeby go mieszano z randomanimeshit, czy mangowpis etc.

Nie lepiej zrobić jeden guziczek, gdzie oznaczasz: treść niewidoczna dla ludzi nieobserwujących tag, czy coś w tę stronę i żeby był wymagany dla niektórych tagów?

Albo, żeby niektóre tagi były widoczne tylko dla obserwujących?
  • Odpowiedz
@Sasaki_Kojiro: śledzie jak i betony w odwrocie bo uczą się literek w szkole. Porządek w tagach będzie jak każdy będzie poprawnie tagował czyli jeśli coś jest azjatycką bajką to ma się nazywać anime. A lepiej będzie jak te całe anime i patologie polecą z wykopu. Znajdźcie sobie inne miejsce i uprzedzając pytania, nie my bo nas jest więcej i to większości się nie podoba
  • Odpowiedz
Po co niszczyć coś do dobrze działa? Każdy tag to inna tematyka.
Zajmijcie się debilami którzy nie potrafią tagować...
  • Odpowiedz
@strumienzgor: @jtank: @Piesa: @LlamaRzr: Przecież nie o to mi chodzi. Chodzi o to:
-ktoś kogo wszystko związane z chinskimi bajkami nie obchodzi, wrzuca #anime na czarno i ma z głowy
-reszcie to gówno robi bo mają inne konkretne tagi od konkretnych rzeczy, chodzi tylko o to żeby zatostowali to #!$%@? #anime przy czymkolwiek i do tego dodali tagi jakie im
  • Odpowiedz