Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przygotowaliśmy dla Was dwa bardzo proste pytania. Będziemy wdzięczni za udzielenie odpowiedzi:

1. Czy wszystkie wpisy/znaleziska z postaciami z chińskich bajek (niezależnie od gatunku) powinny zawierać jeden wspólny tag "anime"?

2. Czy wszystkie wpisy/znaleziska na temat dość kontrowersyjnej i negatywnej twórczości pewnych streamerów powinny zawierać jeden wspólny tag "patostreamy"?


#ankieta #wykop #moderacja #tagi

Udziel odpowiedzi na powyższe pytania:

  • Tak - jestem za wprowadzeniem tego rozwiązania 90.2% (14772)
  • Nie - niech zostanie tak jak jest 7.9% (1291)
  • Nie mam zdania 1.9% (310)

Oddanych głosów: 16373

  • 547
  • Odpowiedz
@wykop: Są dwa tagi i tyle powinno być - anime do dyskusji, randomanimeshit do obrazków. Do tego znajdzie kilku minimoderatorów udzialających się na tych tagach aby mogli edytować tagi/usuwać źle otagowane wpisy (ja się mogę złosić #anime, tyle, że w nocy śpie). I wymuście tagowanie wszystkich wpisów = problem zniknie.
  • Odpowiedz
@wykop: a może w końcu wypuście nową wersję na IOS która obiecaliscie na wiosnę w tym obsługa iPhone X ? Bo aż wstyd tyle z tym zwlekac, brakuje wam programistów czy o co chodzi?
  • Odpowiedz
@wykop A jak chcę odpowiedzieć kolejno nie i tak to na, którą opcję mam głosować?

Chińskie bajki są dobrze tagowane, to po prostu pozostali użytkownicy mający ból dupy to idioci, co nie wiedzą jak czarnolistować tagi.

Patostreamy nie są tak zorganizowane w ogóle.
  • Odpowiedz
  • 3
@wykop to chińskie bajki mogą komuś przeszkadzac? Patostreamy rozumiem.. ale bajki? Jakoś na wykopie dużo tego nie widzę.. albo przewijam może..
  • Odpowiedz