Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze ( ͡º ͜ʖ͡º)

Przygotowaliśmy dla Was dwa bardzo proste pytania. Będziemy wdzięczni za udzielenie odpowiedzi:

1. Czy wszystkie wpisy/znaleziska z postaciami z chińskich bajek (niezależnie od gatunku) powinny zawierać jeden wspólny tag "anime"?

2. Czy wszystkie wpisy/znaleziska na temat dość kontrowersyjnej i negatywnej twórczości pewnych streamerów powinny zawierać jeden wspólny tag "patostreamy"?


#ankieta #wykop #moderacja #tagi

Udziel odpowiedzi na powyższe pytania:

  • Tak - jestem za wprowadzeniem tego rozwiązania 90.2% (14772)
  • Nie - niech zostanie tak jak jest 7.9% (1291)
  • Nie mam zdania 1.9% (310)

Oddanych głosów: 16373

  • 547
  • Odpowiedz
  • 1
@Sasaki_Kojiro: To fakt, zgodzę się, że przydałaby się opcja ukrywania nieotagowanych wpisów również , np żeby chować moje wysrywy, które nie wiem jak otagować czasem, przed ludźmi nie chcącymi ich oglądać
  • Odpowiedz
  • 12
@wykop wasza propozycja jest bardzo nieprzemyślana. To tak, jakbyście kazali tagować wpisy o piłce nożnej, ręcznej, skokach, biegach, różnych maratonach i wydarzeniach sportowych, a także informacje o np. wypadkach sportowców pod jednym wspólnym tagiem.
  • Odpowiedz
@wykop: przy okazji, jak juz tu jestescie: pls, w wersji mobilnej wyrzuccie przycisk "Wyloguj" z miejsca, gdzie on teraz jest. Chcesz kliknac "Moj Wykop", ale troche omsknal ci sie palec? Do widzenia wykop.pl, przypomnij sobie haslo albo spadaj... Kaman, to nie jest dobry pomysl. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Piesa: ban na patostreamy oraz gównowpisy załatwiają sprawę. A jeśli ktoś wrzuca treść i nie taguje - zgłoszenie - usunięcie - ban.
Czyli ogólna zasada: rób tematyczny wpis albo nie rób wcale. Mi tam nie szkoda, bo poziom treści poszedłby w górę i nie byłoby takiego szumu informacyjnego jak teraz.
Ogólnie jak tak czytam propozycje innych, to jest tyle zależnych od siebie rzeczy do zrobienia, że łatwiej chyba napisać wypok
  • Odpowiedz
Widzę dużo osób chce powrotu anime bez tagów, dla mnie spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ależ pożałujecie tej decyzji wykopki
Tak swoją drogą postacie z mangi dalej będzie można wrzucać normalnie, to nie to samo xD
@Wykop połączcie też sport skoki i inne pilki, albo film seriale i kino z telewizja! XD
  • Odpowiedz
@Sasaki_Kojiro: 23 bo jeszcze sędzia ( ͡° ͜ʖ ͡°) interesuje się piłką tak samo jak baletem czy Twoją historią. Ale roszę rozwiń jak można kogoś tagować i czemu mnie akurat obrażasz od debili? Nie bój się nie jestem z tych co zgłaszają do moderacji
  • Odpowiedz