Wpis z mikrobloga

@BozenaZDziecmi: @BozenaZDziecmi: xD - moje "miałem wszystkie 4 na nogach" vs Twoje "Podobno tegoroczne modele są duuuzo lepsze od poprzednich.", po co pytasz skoro i tak nie interesuje Cię odpowiedź xD Ja mówię o butach z lat 2017-2018, nie wiem czy w 2016 LD były inne niż w 2017.

GT-2000 to buty dla nadpronatora a LD/Long są neutralne. Asics GT-2000 to jeden z najlepiej amortyzowanych butów Asics, w butach z
@szczypek45:Dzięki za wyjasnienie!

Mam taką przypadłość, że prawą stopę mam neutralną, a lewą z nadpronacją, wiec staram sie miec zawsze dwie pary butów, jedne neutrane a drugie dla nadpronatora i biegać w nich na zmiane . Ostatni czas, od kiedy udało mi sie wyrobić technikę biegu biegam w butach neutralnych i nie mam żadnych problemów przez to.

GT-2000 uważałem za bardzo dobry but, miałem chyba 3 albo 4 pary, lecz miałem
@BozenaZDziecmi: w porównaniu z ubiegłorocznymi modelami (LD/SD) Longi i Fasty są dużo ciekawsze pod względem technicznym. Nowa pianka i odpowiednie dla każdego modelu plastikowe wstawki w podeszwie zapewniające bardzo fajną dynamikę i sztywność buta.
@TomaszClu: @BozenaZDziecmi: Jeszcze jedno pytanie, a jak wyglada amortyzacja/ miękkość buta w porównaniu do Adidasów z pianką Boost?


@BozenaZDziecmi: ja po asicsach miałem romans z Adidas Glide Boost. Bardzo fajny but, do tego ze świetną przyczepnością - ale niestety po paru kkm nawet ta mocna niby warstwa continentala się starła i "styropian" też zaczął się ścierać... Kupiłem po roku nowy model, ale miał jakąś wadę i po 2 miesiącach