Wpis z mikrobloga

Bądź prawicowcem? xD

W latach '90 dorastałem w niedużej miejscowości na wschodzie Polski w którym był jeden murzyn. Jeden, ale to i tak egzotyka w tamtym czasach i w małej miejscowości. I syn tamtego murzyna, był moim bardzo dobrym kolegą.
W najbliższej rodzinie mam azjatyckiego uchodźcę. Uchodźca, całkowicie zasymilowany, a nie nielegalny zarobkowy emigrant tworzący getto i narzucający swoje prawa.

Ale wiadomo, wystarczy mieć inne zdanie niż jedyne słuszne lewicy i jesteś
@Bezimienny_BeZi: A co ma wspolnego historia, ktora opowiedziales (ze znales "kolorowych") z byciem prawicowcem? Obrazek mowi o kato-nacjonalizmie.

To, ze nie pala, nie morduja, nie oznacza, ze nie maja podobnej mentalnosci. Sa osadzeni w innym kontekscie i na szczescie nie moga robic czego chca.

I co, kazdy, kto nie zgadza sie z teza, ktora przedstawiles jest lewakiem? Otworz oczy.. lewa i prawa strona ma swoich ekstremistow i z nimi trzeba walczyc.
Pobierz giku - @Bezimienny_BeZi: A co ma wspolnego historia, ktora opowiedziales (ze znales "...
źródło: comment_dRKq3BGI6FgijKNxVq4FuMEEIU9JVb2O.jpg
@Bezimienny_BeZi: no wiadomo, twój murzyn i azjata, to jak ten słynny turas-kebabiarz. Husaria pożywia się u niego, bo akurat ten ciapaty to jest swój, oswojony, więc już nie taki ciapaty. Wszystkie prawaki mają tak samo - uchodźce i imigranty złe, chyba że swoje. Mentalność kibica. Misiu, nie zrozumiałeś mnie - islamiści i polskie prawaczki to jest jeden i ten sam problem, tylko o różnych obliczach.
@giku:
Co ma wspólnego? Dla niektórych inne poglądy niż moje własne = prawicowiec = ksenofob, rasista itp.

Każda strona ma swoich ekstermistów, oczywiście i należało by ich zwalczać.

Tak jak czuję zażenowanie lewacką logiką, tak samo gardzę sebixami-patriotami z mody, nawet nie umiejącymi się porozumiewać poprawną polszczyzną.

Wstawiłeś jakiś wpis Młodzieży Wszechpolskiej? Ile osób ten wpis zamordował? Ile osób zamordowała ów Młodzież Wszechpolska?

Obrazek który wstawiłem porównuję "Polskie Państwo Klerykalne (PPK)"
@noitakto:
Och, cóż z Ciebie za godna do naśladowania ostoja tolerancji ( ͟ʖ)

I ostatnim zdaniem, jeśli chcesz się "przezywać", to widać, że po tych kilku wpisach reprezentujesz typową lewicową hipokryzję.

Coś jak typowy przedstawiciel antify, bo w sumie na takiego wyglądasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Walczy o tolerancje i wolność słowa atakując agresją i próbując nieudolnie poniżać, każdego kto ma
@Bezimienny_BeZi: W jakim kraju ty żyjesz? Bo w kraju w którym ja żyję, ludzi którzy mordowali niewinnych cywilów, tylko dlatego że mówili innym językiem i wierzyli w inną doktrynę, nazywa się bohaterami i karze grzywną każdego kto śmie powiedzieć inaczej. To że nasze prawo (jeszcze) nie pozwala na egzekucję ateistów i homoseksualistów nie czyni nas wcale aż tak lepiej rozwiniętych. Po prostu jesteśmy wśród krajów "cywilizowanych", a gdybyśmy byli bliżej bliskiego
To, ze nie pala, nie morduja, nie oznacza, ze nie maja podobnej mentalnosci.


@giku: podoba mi się ta ocena mentalności z ignorowaniem faktu że jednak nie palą i nie mordują. Ale żadnej różnicy nie ma bo MENTALNOŚĆ. Tylko zamachów mniej, poza tym tak samo. A jak tak samo to weźcie się wszyscy tam przenieście, w końcu identyczne wszystko, mentalność ta sama.
Jakoś trudno mi wyobrazić sobie hordy Polaków, którzy w imię "Polskiego Państwa Klerykalnego (PPK)" ze słowami na ustach "Jezus


@Bezimienny_BeZi: Jak tak patrzę na historię to w imię Jezusa wymordowano setki tysięcy ludzi. Z resztą tortury, czy palenie żywych ludzi na stosie także nie były obce, a Polacy byli tego częścią. Niestety taka jest prawda, że te religie niewiele się od siebie różnią, no może poza faktem, że dzięki liberalnym przemianom
@Usmiech_Niebios: Popatrz jeszcze raz na wklejke mlodziezy wszechpolskiej z FB. Tak, oni tak uwazaja i ich opinia nie rozni sie niczym od opinii islamistow w tej i innych kwestiach. Jest jakas roznica? Wracajac do czynow. Jest drobna roznica: kontekst. U siebie sa bezkarni, moga ich zrzucac z wysokosci na beton.
Tak, oni tak uwazaja i ich opinia nie rozni sie niczym od opinii islamistow w tej i innych kwestiach


@giku: naprawdę? A jak dużo opinii islamistów znasz? Zakazują kobietom prowadzić czy to wszystko na zasadzie "jakby mogli toby robili" która w takim samym stopniu dotyczy Ciebie i pedofilii?