Wpis z mikrobloga

@sawardega proszę odpowiedz dlaczego zająłeś się tą sprawą dopiero kiedy youtuberzy którzy mają jakieś znaczenie na YouTube zajęli się tą sprawą z guralem zacząłeś działać a nie wcześniej ? Gural zrobił wiele złego jednak zauważ że zaluje, i nie żałuję dlatego że pieniążki mogą mu się skończyć tylko sam do końca nie wiedział że to może być tak destrukcyjne dla tych osób które ośmieszał, bo ośmieszał, co do tego nie ma żadnych wątpliwości, jednak zobacz że jeśli człowiek płacze z powodu hejtu musi być już psychicznie #!$%@?, powinno mu się o tym przypominać do końca jego działalności jednak każdy człowiek zasługuje na drugą szanse, proszę odnieś się do tego chciałbym wiedzieć jakie jest Twoje zdanie na temat tego co naoisalem
#gural
  • 22
Nie jestem guralem, nie usunę konta choćbyście nie wiem jak bardzo tego chcieli, jednak taki BOXDEL czy pallaside oszukują ludzi na kasę w sposób w który jest naprawdę uwłaczający ludziom poprzez manipulacje, Gural jaki jest taki jest, jednak widać że sam do końca nie wiedział że to będzie miało taki efekt, wiele youtuberów tak robiło jak on, może nie rozbierali dzieci na lajwie, to fakt, jednak mówili im rzeczy których nie powinni,
@deer_deer: jeśli nie oglądasz jego poczynań to po co komentujesz ?
@kozakWnecieRAFONIXwSwiecie: mam 11 lat więcej, widzę że on robił wszystko po to aby zadowolić widzów, przyjzyjcie się rafoniksowi z dawnych czasów, robił podobnie tylko że starszymi osobami, być może Gural został zbyt wcześnie rozbudzony seksualnie przez dziewczyny które same tego potrzebowały i dlatego teraz jest jaki jest, sam powinien to zauważyć
Nie bronie GURALA, chce powiedzieć że pewne zachowania są determinowane przez większość, a on w przypadku gdzie żył jak żył, w nędzy bo nie oszukujmy się tak było, był zdolny do tego aby zadowolić widzów w każdy możliwy sposób, nikt kto jest PEDOFILEM nie ogłasza tego publicznie w internecie a ten człowiek jest tylko i wyłącznie dręczony przez internautów na własne życzenie dlatego powinno mu się to przypominać zawsze aby nigdy tego
@deer_deer: myślę że Gural jest smutnym człowiekiem który cieszył się że może mieć tyłu widzów których brak za swoich przyjaciół, dla tego BOXDEL i pallaside uważał za swoich dobrych znajomych bo nigdy takich nie miał i to była dla niego sprawa priorytetowa jednak ta jego niby pedofilia była niczym więcej jak tylko próba skupienia na sobie uwagi i przychylności osób oglądających
@Ukiss: nie uważasz że było to do osób które nazywały go pedofilem ? Wyraźnie mówił moi widzowie dajcie serduszka, dla mnie to pierdoły, czy wy będąc na jego miejscu chcielibyście oczyścić swoje dobre imię czy zatrzymać ta machinę zlikwidowania maszynki do kasy ? Bo ja chciałbym aby ludzie nie nazywali mnie pedofilem tylko uwazali mnie za osobę która jest miła sympatyczna i chce abyśmy my widzowie uważali go za taką samą
@Ukiss: masz rację jednak uważam że tak smutny człowiek jak Gural powinien być napiętnowany przez swoje bledy ale z drugą szansą, aby mógł pokazać że nie jest tym za kogo uważają go wykopki