Wpis z mikrobloga

Mirki z #gdansk parkowałem w zaznaczonym miejscu pod muzeum IIWŚ przy Bartoszewskiego i po tym jak wyjechałem zobaczyłem za wycieraczką informację o wykroczeniu ze Straży Miejskiej. Niedostosowanie się do znaku zakazu ruchu B-1. Nie przypominam sobie by taki tam był. Możecie powiedzieć jak tam sytuacja wygląda? Jestem z Wrocławia, nie mam jak inaczej tego sprawdzić, a wymagają stawienia się na komendzie lub wyjaśnienia mailowego.

#strazmiejska #mandat #prawo #kodeksdrogowy #anulujmandat
navry - Mirki z #gdansk parkowałem w zaznaczonym miejscu pod muzeum IIWŚ przy Bartosz...

źródło: comment_8N8ah0iJzyM42GID75dopP3CCwuwtoyo.jpg

Pobierz
  • 12
@navry: jeśli poruszasz się autem z blokada i nie czujesz różnicy, to jedź dalej :)

Tam jest zakaz zatrzymywania się i postoju, ale z uwagi, że zostawili kartkę, to bym ją wyrzucił do kosza i żył dalej w Mexico City :)
@sanglier: Przerabiałem temat. Jak wiesz że ewidentnie popełniłeś winę i chcesz odwlec mandat to spoko sprawa, bo jak popełniłeś wykroczenie w Wypiździejowicach Dolnych, to nie musisz stawiać się na komendzie tam, tylko "wywiewa" Ci kartkę zza szyby i czekasz aż zapuka do Ciebie policja z twojego miejsca zamieszkania i tam się będziesz wstawiać. Chociaż wtedy nie masz już co negocjować z policją bo wtedy masz tylko możliwość przyjęcia mandatu albo odwołania