Wpis z mikrobloga

Nowitam, dla mnie to powrót na wykop po latach (dostałem perma z okazji afery zbożowej, kto ma wiedzieć ten wie ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a że postanowiłem trochę podziałać w temacie #polowanienaplastusia i pomóc @BystrzakTV w zaprzestaniu rumakowania to założyłem konto ponownie ( ͡ ͜ʖ ͡)

PLASTUŚ:

1. Przy Twoim następnym streamie po Ratajach będą spacerowały 2 osoby wyposażone w niewielkie laptopy z przygotowanymi przeze mnie narzędziami do sniffowania sieci WiFi. Do tej pory nie bawiliśmy się takimi narzędziami żeby kogoś wyśledzić w terenie, ale chłopaki nie są głupi i sobie poradzą.
2. I DARE YOU, naślij swoich maciusiów, niech mi włamią się na konto na Wykopie i znajdą po IP to zrobię Ci donate w wysokości 0,5 BTC

SYLWUŚ:

Ty Sylwuś tak nie kozacz bo do Ciebie mam akurat niecałe 100 km, chyba nie chciałbyś żeby Twoje okno spotkało się z rozpędzonym odpalonym Achtungiem Bożym?

#gural #bystrzaktv #patostreamy
achtung_bozy - Nowitam, dla mnie to powrót na wykop po latach (dostałem perma z okazj...
  • 18
@paragrafik: no tak masz rację, ale niezawsze jest to modem. możesz mieć w gniazdku w bloku gniazdo ethernetu(nowsze budownictwo) i router ma też takie wejście, ale takie rozwiazania to raczej w lokalnych isp
@paragrafik: pewności nie ma, ale większość życia trzymam się zasady że jeśli istnieje choćby cień szansy to grzechem jest nie spróbować. Poza tym cumple są dużo lepsi z socjotechniki ode mnie, raz poszukiwali jednego kolesia który stalkował kuzynkę ich znajomego, nawet nie wiesz ile ludzi w ciemno otworzy Ci drzwi do klatki i wpuści do odpowiedniego pomieszczenia jak się podasz za technika ich dostawcy internetowego ( ͡°( ͡°