Wpis z mikrobloga

Byłem przed maturą. #!$%@?łem z bratem na budowie w UK bo chcieliśmy kupić gramofony i płyty. Pamiętam jak wracałem z pracy to do budek z wydaniami specjalnymi gazet kolejki były jak w domu towarowym po jeansy przed 89.
  • Odpowiedz
@LanaDelRey: wróciłem do domu a tu jakieś wieże płoną w telewizorni, babcia przyszłą do nas, wszyscy gadają, że wojna będzie, między relacjami z USA pokazują uśmiechniętych i zadowolonych alabinów... i jeszcze pamiętam duży napis chyba z CNN (TVN robił z tego relację) "America under attack"
  • Odpowiedz
@LanaDelRey: przyszłam ze szkoły, zamiast Mody Na Sukces w telewizorze pokazywali WTC. Dziwne.

Swoją drogą, takie pamiętanie to jest jakiś ogólnie znany fenomen, ludzie dokładnie pamiętają co robili jak np. zastrzelono Kennedy'ego (gdzieś czytałam artykuł albo oglądałam dokument na ten temat, na pewno), etc.
  • Odpowiedz
@LanaDelRey wróciłem jakoś później że szkoły, w drodze powrotnej miałem spine z gościem o ksywce Ogórek. Był wtedy pochmurny dzień, babcia wysłała mnie po coś do sklepu, a po drodze spotkałem kolegę i gadaliśmy że ktoś rozwalił Amerykanom WTC.
  • Odpowiedz
  • 3
@LanaDelRey pamiętam, że jak wróciłem to miał być mecz ligi mistrzów Schalke miało grać z dwoma Polakami Hajto i waldochem. Byłem #!$%@? na maksa, że mecz przełożyli. Miałem 10 lat
  • Odpowiedz