Wpis z mikrobloga

@LanaDelRey: Byłem z mamą na zakupach i jak wnosiliśmy siaty po schodach to sąsiadka do nas wyszła i powiedziała co się dzieje, płonęła wtedy pierwsza wieża, miałem 10 lat ale chyba nigdy tego nie zapomne xD
  • Odpowiedz
Konczylem kurs pilotowania samolotow pasazerskich jak zobaczylem co sie stalo, caly kurs i tyle poswieconego czasu psu w dupe....
  • Odpowiedz
@LanaDelRey: Byłem chory, zamiast pójść do szkoły zostałem w domu i oglądałem nową telewizję TVN24 (która nadawała dopiero miesiąc), zajadając pierogi z kapustą i grzybami. Zjadłem w tym czasie ponad 30 sztuk oglądając relację. Przy pierwszym samolocie myślałem, że to nieszczęśliwy wypadek, potem drugi i to już było wiadomo, że nie. Potem jeszcze pentagon. Mama mówiła zjedz ile chcesz, to było dla całej rodziny, a ja opędzlowałem wszystko z tego wszystkiego.
  • Odpowiedz
@LanaDelRey: wróciłem ze szkoły kiedy mama właśnie oglądała relacją na którymś kanale. Pierwsze co do mnie powiedziała to że wojna będzie. Nie myliła się.
  • Odpowiedz
  • 17
Wróciłem z kompanią z na jednostkę, od dyżurnego dowiedzieliśmy się co jest grane. Obiad zjedzony 2 godziny później, rejony nie zrobione. Na drugi dzień wprowadzili podwyższony stan gotowości bojowej i dodatkowe warty dookoła jednostki z zewnątrz. Po dwóch dniach i 3 nawalonych żołnierzach patrole odwołano ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@LanaDelRey: Wkurzony byłem, bo ciągle puszczali te "glupie budynki", a chciałem obejrzeć Dragon Balla. Później po wyjściu z kolegami na dwór dyskutowaliśmy czemu to niby takie ważne, że aż nam zdjęli z RTL7 ulubioną bajkę.
  • Odpowiedz