Wpis z mikrobloga

#pilkanozna #bundesliga #lewandowski

Może to zabrzmi 'nosaczosko' ale #!$%@? mnie strasznie jak nie gra Lewy. Ja wiem, rozumiem że oszczędzają itp. Kierwa jednak nie oszczędzali go kilka lat, teraz nagle oszczędzają a on rekordów nie śrubuje i to mnie gdzieś tam boli. Nie wiem, to chyba sam Lewy mnie do tego przyzwyczaił, że cokolwiek nie czytam czy nie oglądam związanego z nim to czekam na jakieś specjalności. Tak samo ostatnio, #!$%@? 3 bramki i ten karny niestrzelony no jak mnie to bolało, że maks że nie cztery bramki a trzy, a pewnie jakby te cztery #!$%@?ł to bym się zastanawiał czemu nie 5...
I ten Real non stop się pojawia. Gdzie tak na dobrą sprawę mnie strasznie ciśnie to by został w Bayernie by pobijał wszelkie rekordy i Bayernu i całej dojcze ligi by go tam niemcy zapamiętały po wsze czasy... gdzie takie rekordy już wyśrubował. Kurde co jest ze mną nie tak >.<
  • 11
ale #!$%@? mnie strasznie jak nie gra Lewy


@Szokatnica: w tym sezonie wg Włodarczyka ma cały czas jakiś problem z rzepką, więc go trochę oszczędzają. IMO bardzo dobrze, bo Bayern to tam #!$%@?ć, a na Mundial będzie wypoczęty może.

Co do rekordów też mam nadzieję, że zostanie w Bayernie tylko po to, żeby właśnie wbić się na drugie miejsce w tabeli najlepszych strzelców w historii Bundesligi :P
@Szokatnica: w tym sezonie wg Włodarczyka ma cały czas jakiś problem z rzepką, więc go trochę oszczędzają. IMO bardzo dobrze, bo Bayern to tam #!$%@?ć, a na Mundial będzie wypoczęty może.


@arko123:

O to to to. I ja to jak najbardziej rozumiem i też chce go wypoczętego na mundialu. Jednak gdzieś tam w głowie dochodzi... o #!$%@? nie strzla bramek, boże już nie jest tak jak wcześniej. Nie strzela, nie
@heater:

No i dalej pisałem też, że to takie #!$%@? myślenie. Wiem, że to dobrze, że odpoczywa i będzie w gazie na MŚ i na ligę mistrzów. A jednak z tyłu bani jest gdzieś oczekiwanie na te śmierdzące 'kurła' jak to pisałeś rekordy :)
@Szokatnica #!$%@?ć ten Bayern, jak dla mnie w ogóle nie musi już grać do końca sezonu. I tak ma już zaklepanego króla strzelców, w rekordach Messiego i Ronaldo nie dogoni nigdy. Niech wypoczęty (albo nie zajechany) pojedzie na mundial, jebnie tam 14 bramek i pobije rekord Fontaine'a, a nie jakieś tam marne rekordy bundesligi xD