Wpis z mikrobloga

@BOXDEL Co to ma być?
Z tego co wiem to DJPałkerson zakończył to udowadniając że to akcja marketingowa spotted Koszalin.
Czyżby zobaczyłeś że u Medusy było ponad 20k osób bo dzieciaczki się zainteresowały ,,strasznym '' Klaunem u Pałkersona? Kolejny cel donejtów na urbex?
Jak już #!$%@? tych dzieciaków na kasę, to róbcie to z głową jutuberki.

Pozdrawiam


#patostreamy #danielmagical #boxdel #youtube #polskiyoutube #rafonix
Pobierz Muszymianka1323DS - @BOXDEL Co to ma być? 
Z tego co wiem to DJPałkerson zakończył t...
źródło: comment_cvkKOB13cpJtHYf779Jt8i7UJdDo9Y50.jpg
  • 17
@BOXDEL: To ciekawe.. Pawlak pokazywał na swoim streamie wpis od jakiegoś CEO z Koszalina w którym było jego zdjęcie i podpis, że już jest duże zainteresowanie akcją. Potem pokazywał jego wpis z 2017 odnoszący się do mieszkańców Koszalina, w którym była zapowiedziana mega akcja promująca miasto, było to powiązane również ze spotted. Chyba sprawa jest jasna, więc po co tam jedziecie? :) zapewne dzieciaki to łykną, bo patrzą w was jak
Pobierz C.....s - @BOXDEL: To ciekawe.. Pawlak pokazywał na swoim streamie wpis od jakiegoś C...
źródło: comment_Afp0k4pSkVjYczJnHLqJfN6abBzJzdXR.jpg
@BananowyBananowiec: jestem za. BOXDEL to zero umyslowe, zastanawia mnie kto tak wykreowal tego idiote? Pamietam go ze streamu medusy, kiedy wrocili z jakiejs tam bitki, typ zachowywal sie jak uposledzony. Wielkie Wow bo medusa konus #!$%@?. I tyle, gosc #!$%@? wszystkich byleby sie hajsy zgadzaly, a jest dnem, ktory niczego soba nie reprezentuje. Szkoda, bo dzieciaki wplacajace hajs tej amebie moglyby lepiej spozytkowac pieniadze. Boxdel, naczelnik yt #!$%@?. Powinno byc z
@CureForWellness: https://www.youtube.com/watch?v=w4aQaVLPhxs Kartofel się podniecił bombel podłapał temat i jadą szukać klauna... Ch*j, że to akcja marketingowa miasta była i ch*j, że to wszystko co się wydarzy będzie ustawką a nóż może kolejny rekordzik padnie tym razem w tle z kartofelkiem i pałkersonem no i oczywiście nie zapominajmy o klaunie, który jest psychopatą. Nic innego nie pozostało jak wyczekiwać na stream pełen tajemniczych przygód pt. głupi, głupszy i najgłupszy ( ͡