Wpis z mikrobloga

Chcąc się upewnić czy nie mam lęku wysokości obejrzałem to na goglach #vr, czuć wysokość, ale nie czuję lęku wysokości (Jednak go nie mam), bardziej się obawiam wytrzymałości konstrukcji.
Czyli robota przy #siecikomputerowe jest dla mnie i nawet spoko że ciągło mnie od zawsze na kratownicę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
majsterV2 - Chcąc się upewnić czy nie mam lęku wysokości obejrzałem to na goglach #vr...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O Paaaaanie, ale mi kark zesztywniał. A to jak stali na samej górze to już dla mnie kosmos. NIesamowity zmysł równowagi i chyba brak instynktu samozachowawczego:)
  • Odpowiedz
Chcąc się upewnić czy nie mam lęku wysokości obejrzałem to na goglach #vr, czuć wysokość


@majsterV2: Ale tu nie ma opcji widoku stereoskopowego więc widok jest płaski jak ściana. ( ͡º ͜ʖ͡º).
  • Odpowiedz
@AdireQ: A tak po za tym, jak zrobić aby mój GearVR uwolnił port USB, abym mógł używać prostych aplikacji i klawiatury USB?
Chciałbym mieć windowsa XP na tym, który zsynchronizowany jest z kamerką (ludzie wolą proste rozwiązania na każdy telefon) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
majsterV2 - @AdireQ: A tak po za tym, jak zrobić aby mój GearVR uwolnił port USB, aby...
  • Odpowiedz
@majsterV2: Zagięcie zagięciem ale bez dwóch niezależnych punktów widzenia to już nie to samo. Niby jedno oko może postrzegać głębie przez zmianę pozycji w czasie ale o tym też nie ma mowy bo to film i nie możesz dowolnie zmieniać położenia na scenie wedle własnego uznania. Dla pewności obejrzyj jakiś film z opcją widoku stereoskopowego co byś nie pożałował po wdrapaniu się na gorę prawdziwego masztu ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@AdireQ: Wystarczy dodać przeźroczystość pulpitu i z tyłu stramować obraz z kamery, następnie jakieś szkiełko aby obraz z niej był bardziej panoramiczny i mamy idealny terminal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AdireQ: już wiem co muszę zrobić!
Muszę rozebrać mojego Geara i wstawić mu dwa przełączniki by linię z microUSB przełączyć na normalne gniazdo USB.
Potem już tylko z górki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@majsterV2: Tanie soczewki do telefonów powiększające FOV kamery widziałem w biedronce i na Allegro. Jeżeli chodzi o klawiaturę to kompleksowym rozwiązaniem byłoby śledzenie jej za pomocą chmury kolorowych punktów. Wtedy mógłbyś wyrenderować w przestrzeni wirtualnej klawiaturę o polepszonej czytelności znaków (na podstawie obrazu z kamery da się zlokalizować położenie rąk na klawiaturze ale z rozczytaniem znaków na klawiszach jest już gorzej)
  • Odpowiedz