Wpis z mikrobloga

Było czy nie, nie wiem. Ciąg dalszy poszukiwań https://archive.org/search.php?query=Gural

https://archive.org/details/gural-20170828-1741_20170828-2304
czas od 4:15:10 do 4:22:00.
W skrócie: rodzeństwo, brat 12 lat, siostra 17. gural zachęca 12latka do dotykania piersi siostry. Czyli do dokonania innej czynności seksualnej.

Jeżeli chodzi o podstawy prawne w tym przypadku:
Art. 197. Zgwałcenie lub wymuszenie do poddania się innej czynności seksualnej
§ 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do
obcowania płciowego,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.
§ 2. Jeżeli sprawca, w sposób określony w § 1, doprowadza inną osobę do poddania
się innej czynności seksualnej albo wykonania takiej czynności, podlega
karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Art. 200. Obcowanie płciowe z osobą małoletnią lub doprowadzenie jej do poddania się czynnościom seksualnym
§ 1. Kto obcuje płciowo z małoletnim poniżej lat 15 lub dopuszcza się wobec takiej osoby innej czynności seksualnejlub doprowadza ją do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania,
podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

Jeżeli chodzi o samo macanie po piersiach, to polecam zapoznać się z tym orzeczeniem https://www.saos.org.pl/judgments/269256

istotny dla sprawy fragment pozwolę sobie zacytować tutaj:

"Nie ma racji autor apelacji twierdząc, że zachowanie oskarżonego polegające na dotykaniu piersi małoletniej nie może być kwalifikowane jako inna czynność seksualna, a jedynie jako przekroczenie pewnych granic, ponieważ nie było ukierunkowane na zaspokojenie jego popędu seksualnego. Tej argumentacji skarżącego przeczą całkowicie prawidłowe ustalenia sądu I instancji. Jak z nich wynika zachowanie oskarżonego naruszyło zakazane rewiry w kontaktach fizycznych z dzieckiem w warunkach rodzinnych i dotyczyło sfer erogenicznych małoletniej. Nie wynikało z przypadku, czy uprawnionej zabawy, ale miało kontekst erotyczny wykorzystywany przez sprawcę sytuacyjnie, z uwzględnieniem zachowania tych czynów w tajemnicy.
Takie stanowisko sądu rejonowego zgodne jest z utrwaloną w orzecznictwie Sądu Najwyższego linią orzeczniczą, z której wynika między innymi, że „inna czynność seksualna", w rozumieniu art. 200 § 1 kk (a także w rozumieniu art. 197 § 2 kk oraz art. 198 kk i 199 kk), to nie mieszczące się w pojęciu „obcowania płciowego” takie zachowanie, „które związane jest z szeroko rozumianym życiem płciowym człowieka, polegające na kontakcie cielesnym sprawcy z pokrzywdzonym lub przynajmniej na cielesnym i mającym charakter seksualny zaangażowaniu ofiary” (zob. uchwała Sądu Najwyższego z dnia 19 maja 1999 r., I KZP 17/99, OSNKW 1999, z. 7 - 8, poz. 37). Zachowanie to obejmuje też sytuacje, „w których sprawca, zmierzając do pobudzenia lub zaspokojenia swojego popędu, nie tylko dotyka narządów płciowych pokrzywdzonego (choćby przez bieliznę lub odzież), lecz podejmuje również inne czynności w zetknięciu z jego ciałem (np. pieszczoty, pocałunki). Bez wątpienia w tym zakresie znaczeniowym mieści się także dotykanie piersi ofiary” (zob. postanowienie Sądu Najwyższego z dnia 21 maja 2008 r., V KK 139/08, Prok.i Pr.-wkł. 2008/12/8). W niniejszej sprawie takim kryteriom w pełni odpowiadało ustalone przez sąd I instancji przedmiotowe zachowanie D. B. (1) względem pokrzywdzonej."

Powiem tak. Taplam się w tym gównie już trzeci dzień. Idzie bardzo powoli, bo stronka strasznie muli, a oglądam tylko jego akcje na ome. Nie macie pojęcia jaki to jest dramat słuchać tyle czasu tego człowieka.
Jedna rzecz bardzo zwraca moją uwagę. gural często się pyta dziewczyn ile mają lat. Kiedy mu odpowiadają, że 15/16 (a pełno tam jest takich), to gural na to odpowiada zwykle tak: "oo! to już można.". A one nie mają pojęcia o co chodzi...
Nie sądzę, że uda się wygrzebać coś lepszego, niż to z trzynastoletnią rosjanką, ale czas pokaże. Z resztą to już jest jak przyznanie się do winy.

#patostreamy #gural
  • 10
@WykopanyDzon: w ogóle pytanie jak te dowody przekazać osobom które będą zajmowały się tą sprawą ( np prokuratorowi) . My jedyne co możemy to chyba zebrać cały materiał i wysłać na cyber-kgp@policja.gov.pl która zajmuje się : *Art. 202 kk – dot. treści pedofilskich.
Fajnie gdyby znalazł się współpracujący rodzic jednej z poszkodowanych...wtedy myślę ,że akcja nabrałaby solidnego rozpędu.
@Massa94: Spokojnie, już wie o tym https://www.wykop.pl/wpis/30729345/gural-co-powiesz-na-film-w-ktorym-dziewczynka-mowi/

@snierzyn: Dobra robota, zgłaszaj. Ja z tym nic nie robię, tylko co znajdę to tutaj wrzucam. Obiecałem sobie, że będę co najwyżej grzebał w tym śmietniku i wyciągał brudy, ale to nie ja pociągnę za przysłowiowy spust. Więc dobrze, że coś się dzieje.

@pafeo: Nie no, bez przesady. Cały dzień to na pewno tego nie robię haha. Po prostu się nie da,