Wpis z mikrobloga

Na głównej super źródło prawdaobiektywna.pl, znalezisko: allah akbar w/g TVN oznacza : proszę mi pomóc, prawdaobiektywna.pl na podstawie wpisu ze strony Nagroda Złotego Goebbelsa sugeruje że napastnik krzyczy Allah Akbar, ale tvn tłumaczy to jako "proszę mi pomóc", co więcej sami zamieszczają nagranie do zdarzenia, które trwa zaledwie 30 sekund, poniżej trochę dłuższa wersja (1 min.).
Może ktoś mi powiedzieć gdzie tam padają słowa allah akbar?
Ja tam słyszę coś w stylu frau Merkel - frau Merkel helf mir bitte + plus jakieś mamrotanie, ale choćbym się starał to allah akbar tam nigdzie nie ma, chyba że jest jakaś alternatywna rzeczywistość w której padają te słowa, to by wszystko tłumaczyło.
#neuropa #4konserwy #tysiacurojenniezaleznychmediow #niemcy #wykop #moderacjacontent @Moderacja #bekazprawakow
saakaszi - Na głównej super źródło prawdaobiektywna.pl, znalezisko: allah akbar w/g T...
  • 16
@saakaszi: No super nagranie xD. Koleś drze się jeszcze zanim ochroniarze dobrze go unieruchomili. Na nagraniu Bilda słychać tylko samochody przejeżdżające (wycieli Allah Akbar). Na tym nagraniu od 9 sekundy zaczyna zdanie Allah akbar i coś tam. Na twoim nagraniu od 25 sekundy kontynuuje ale nie zaczynając od Allah akbar.
Super #!$%@? cenzura i jeszcze "mniej inteligentni" z neuropy wrzucające wyciszone nagranie jako dowód.
Metzger3 - @saakaszi: No super nagranie xD. Koleś drze się jeszcze zanim ochroniarze ...
@saakaszi: co krzyczał to w sumie nie wiem, ale czego ma dowieść wrzucanie filmu, w którym jakiekolwiek jego słowa słychać już w momencie gdy został dawno obezwładniony, a miał krzyczeć biegnąc? Zwróć uwagę, że na tym filmie nie słychać np klaszczących osób, dziękującej komuś Angeli Merkel, przewracającego się tuż obok zatrzymanego roweru. Audio z najciekawszego momentu jest na tym nagraniu usunięte.
@saakaszi: no i do tego ludzie mówią, że te pierwsze krzyki to allah akhbar, mimo, że potem słychać jeszcze z 5 razy frau merkel. Brzmi legitnie, że gość sobie raz krzyczy o Allahu a potem frau merkel które brzmi wyraźnie i bardzo podobnie to rzekomego akbara.

Oczywiście jak się wsłucha to słychać, że ciągle mówi frau merkel. Trochę to jak z tym (w czym neuropa nie miała racji) "wsiadaj Kulson", które