Wpis z mikrobloga

Potrzebuję piosenek podobnych do "Motorhead - Enter Sandman". Ten głos, ta melodia, to wszystko. Ach, świetne. Tylko bez tych brudasów, którzy udając zdarty głos prawie popuszczają. Jednocześnie nie zwykły głos.
Słuchałem innych piosenek Motorhead, ale nigdzie nie mogę znaleźć tego świetnego pierwiastka :/ Może ktoś pomoże?
Tylko bez Behemota

Behemot to pijaczyna, który drze mordę w barze po pijaku, żeby ktoś zwrócił na niego uwagę. Motorhead to starszy pan popijający burbon, do którego nikt nie podchodzi, bo wie, że tego nie przeżyje. Głos mężczyzny, z którego zdzieraja skórę razem z jego miłością do marlboro, ale który nie sili się na brzmienie jak brudas.
#muzyka #motorhead #metal #rock
DywanTv - Potrzebuję piosenek podobnych do "Motorhead - Enter Sandman". Ten głos, ta ...
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adxh2d: O, dzięki. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Słuchałem, też fajna. Ale w wykonaniu Metaliki to nastolatek w conversach i rurkach z blond lokami. W wykonaniu Motorhead to wielki chłop jadący na motocyklu ze swoją kobietą XD
  • Odpowiedz
@BluntRoller: No nawet spoko, jak inne piosenki Motorheadu. Ale wciąż czegoś tam brakuje. Kurde, już z ziomkiem, ktory ogarnia muzykę przeleciałem Disturbed, Slayera, Behemota, Burzum, Wolfheart i kilka innych i nic takiego nie mogę znaleźć XD Do Enter Sandman sam bujam głową, chociaż nigdy takiej muzyki nie słuchałem, a do innych metalowych piosenek czuję wstręt XD
  • Odpowiedz