Wpis z mikrobloga

Proponowałabym zastanowić się jeszcze nad jednym zagadnieniem. Oczywistym jest, że amator małoletnich nie posiadając zarejestrowanej działalności gospodarczej-nie mógł odprowadzać należnego podatku. Ale... Na jakiej zasadzie rozliczał się z Tip And Donation? Ich regulamin wyraźnie mówi, że: 2.3.GRACZ oznacza: 2.3.2.pełnoletnią osobę fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą z siedzibą w Polsce lub w innym kraju członkowskim Unii Europejskiej. Wypłata środków natomiast: 7.8 Doręczenie rachunku lub faktury do TAD sp. z o.o. jest warunkiem wypłaty zgromadzonych środków.
#gural
  • 4
@pieklo: wiem, że taka firma jest, ale istnieje od lutego 2018. Ja się zastanawiam jak wypłacał pieniądze wcześniej? Nie wypłacał? (nie sądzę) Podawał się za niepełnoletniego? (regulamin dopuszcza brak działalności gospodarczej w przypadku osób niepełnoletnich) Może miał umowę na jakąś lipną firmę? (strzał w kolano-ale przy jego poziomie inteligencji nic mnie nie zaskoczy) Uważam, że warto się temu przyjrzeć, bo może się okazać, że i we współpracy z Tip And Donation
A to przepraszam, nie sprawdziłem od kiedy działalność. Co prawda tam do kilku tysięcy w ciągu roku nie trzeba odprowadzać podatku, ale wydaje mi się, że on przekroczył tą stawkę. Widać, że on inteligencją nie grzeszy i zapewne dopiero jakiś inny youtuber mu wspomniał na temat odprowadzania podatków itd.