Wpis z mikrobloga

Uwaga Wykopki!
Odnośnie przeprosin Gurala! Nie wierzcie w to co on piszę.
Parę dni temu życzył nam śmierci i jechał cały czas po nas.
Gural myśli że człowiek, który ma trochę oleju w głowię mu uwierzy?
Przecież on ma 4iq więc nie ma o czym rozmawiać.
Pedofilu jeżeli to czytasz i chcesz przebaczenie.
Usuń konto!
Przy okazji gratuluję @AdrianekPolaczek, że założył konto na wykopie i wie co jest dobre.
Taka uwaga Adrian ja do Ciebie nic nie mam ale nie myśl, że Wykop Cię lubi bo cały czas będziesz tu jeszcze wyzywany.

A i do tych obserwatorów to nie wydaję mi się, że to fake gdyż dowiedziałem się od nich paru informacji co będzię
dalej z pedofilem.

Pozdrawiam i miłego dnia DinoKK ESSSSSA
#gural #patostreamy #danielmagical #boxdel #polskiyoutube
dinokk - Uwaga Wykopki! 
Odnośnie przeprosin Gurala! Nie wierzcie w to co on piszę.
...

źródło: comment_qtPeugwu61GPrDKpPJKzc5vgpXRKIchf.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dinokk: W sumie gorsi od edofila są ci tak zwani jego prawdziwi fani, twierdzą że plastuś nic takiego nie zrobił, albo że były to pojedyńcze małe błędy no i jeszcze przeprosił, więc o uj to czepianie się ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dinokk: Dobry post. A obserwatorzy nawet jeżeli nie mają pokrycia w swoich słowach to i tak myślę, że wywołali u niego jakiś tam strach. A co do Polaka, to jestem do niego neutralnie nastawiony, to od Niego zależy czy wykop zmieni o nim zdanie, ale ja myślę, że będzie dobrze.
  • Odpowiedz
@dinokk: Typowe zagranie plastusia zrobić z siebie ofiarę i grać jaki to wypok zły hurr durr nie mając za grosza poczucia winy .Zmusiłem 13-latkę do obnażenia się NO I? Życzyłem śmierci drugiej osobie NO I? .Pamiętaj Guralku wykop nie zapomina.
  • Odpowiedz
@dinokk: po Twoim ostatnim wpisie (z wczoraj z godziny 16) straciłem nadzieję, że wjedziesz jeszcze z grubszej rury... myliłem się, plusik za post ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pebl: może też mają takie zapędy co on ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Ponyta: zapomniał, że jeden wykopowicz ma więcej IQ niż cała jego "armia" ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@Killson: Co prawda to prawda ,Wypoczki to większość osoby pełnoletnie i mające olej w głowie a u edofila bez p? mieliśmy pokaz w czasie "rajdu" wykop.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dinokk: Za swoje czyny trzeba odpowiadać, teraz gdy mu się wali grunt pod nogami i nie ma żadnego wyjścia to przeprasza? Tfu, p-------a powinna skończyć na stryczku.
Pozdro wykop, myślę, że się jeszcze do mnie przekonacie.
  • Odpowiedz