Wpis z mikrobloga

Panowie i Panie - na prawdę? Ja rozumiem, że możecie nie szanować Gurala ale przestańcie pisać teksty typu "pętla na szyje" albo "powieś się". Nie popieram tego co zrobił ale nikomu, nawet najgorszemu wrogowi i nawet przez kabel od internetu nie można życzyć czegoś takiego. Opamiętajcie się bo jeżeli faktycznie zrobiłby sobie krzywdę to podejrzewam, że duży % nowy wykopowiczów zaczęłaby usuwać swoje konta... Nie zniżajmy się do jego poziomu...
#gural
  • 8
@Hustla: Gdy Guralek sam życzył śmierci dziewczynie to hurr durr co on wyprawia! życzy śmierci! jak to! ale Wy możecie. Opamiętać się w porę. Nie popieram argumentu siły, tylko siłę argumentu.
@dawid_koksik: Zupełnie nie wiesz o czym mówisz... Wykop (chociaż jestem tu krótko) nie jest od życzenia lub chęci zrobienia komuś czegoś złego lub wyrządzenia krzywdy. Wykop zazwyczaj pomaga (cele charytatywne ale nie tylko), a przez pomaga mam na myśli uświadomienie Guralowi, co złego robi. Tutaj nie chodzi o to, żeby go zgnębić, wdeptać i najlepiej, żeby siedział w domu i płakał do monitora. Tutaj chodzi o pokazanie pewnych rzeczy i wprowadzenie