Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy jest na świecie bardziej deprecjonowany klub niż Juventus. Odkąd Allegri przejął drużynę: 2 finały LM na trzy sezony, podczas których wyrzucali za burtę min. Real Madryt, Barcelone czy podwójnie Monaco Jardima. Oprócz tego spuścili #!$%@? 2x City i prawie wyrzucili wielki Bayern genialnego Guardioli mając połowe głównej jedenastki kontuzjowaną xD Ale #!$%@?, kibice Realu już pewni awansu, nawet po tym jak Juve w dwie minuty odrobiło straty przeciwko Tottenhamowi, który spuścił im jeszcze nie tak dawno #!$%@? xD Nie mówię, że Juve jest faworytem tego dwumeczu (Real też nim nie jest), ale myślę, że przez ostatnie lata Stara Dama zasłużyła na to, by chociaż trochę ją docenić. 50-50 w dwumeczu.

#juventus #realmadryt #mecz
realbs - Nie wiem czy jest na świecie bardziej deprecjonowany klub niż Juventus. Odką...

źródło: comment_GXWYK12URBtBzzeEZurW8EIbioiPpFG5.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
@realbs nie ma się co dziwić, nigdy nie mieli przekonujących serii wygranych, w zeszłym sezonie byli taką potężną siłą w drodze do finału, żeby potem dać dupy po całości, więc wszystkie przeszłe mecze można było wrzucić do kosza.

Jak dla mnie Real jest faworytem.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy jest na świecie bardziej deprecjonowany klub niż Juventus.


@realbs: Może jest deprecjonowany.Ale należy pamiętać,że od 20 lat byli 4 razy w finale i zawsze dawali ciała.Każdy inny zespół z czołówki już co najmniej raz zasilił gablotę najważniejszym pucharem.
  • Odpowiedz
@realbs: wymieniłeś kilka pojedynczych meczów z dobrymi zespołami, które Juve wygrało + wygrane w najbardziej ogórkowej lidze z tych uważanych za dobre. O 10 zespołach w Europie takie cos można napisać :p
  • Odpowiedz
@stillhet: Mówimy o 1/4 a nie o finale.

@Beszczebelny: xD skoro o 10 zespołach można takie coś powiedzieć, to wymień chociaż jeden prócz Juve zespół, który w przeciągu ostatnich czterech lat wyeliminował Real i Barcę z fazy pucharowej LM. Ah, wait. W przypadku Barcy było to tylko Juve i Atletico, a w przypadku Realu tylko Juve.
  • Odpowiedz
@realbs: Real 3 lata temu przeszli, jak mieli najlepsza obronę i pomoc na świecie, teraz już nic z tego nie zostało, co pokazał finał. . Róbcie screeny. Dużo łatwiejszy przeciwnik niż psg w tej formie. W 3min odprawili kogutów xD super fart, super argument, że dali się zdominować i akurat Higuain zagrał dwumecz życia. Dawanie Realowi tylko 50% to jakieś jaja i zakłamanie rzeczywistości i obrażanie mistrza. Zobaczcie na kursy
  • Odpowiedz
to wymień chociaż jeden prócz Juve zespół, który w przeciągu ostatnich czterech lat wyeliminował Real i Barcę z fazy pucharowej LM


@realbs: hahaha jakie aksjomaty #!$%@?łeś pod tezę xD To tak jakbym ja napisał "wymień mi chociaż 1.5 zespołu, które w przeciągu ostatnich 86 miesiecy wyeliminowało z 4 rundy eliminacyjnej LM Manchester United i Karpaty Lwów". No idiotyczne argumenty xD Jeszcze zauważ, że Barca nie może wyeliminować Barcy, a Real
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Sympatycy Realu mają jakiś problem ze składaniem poprawnych gramatycznie zdań, czy po prostu jesteście #!$%@?ęci na umyśle? Pytam absolutnie poważnie.
  • Odpowiedz
@realbs: sympatycy juve nie umieją trzymać nerwów na wodzy w ...Internecie bo ich zespół przegrywa wszystko co może i musi się jarać mistrzostwem w ogórkowej lidze + pojedynczymi wygranymi z Barcą i Realem? Pytam absolutnie poważnie.
  • Odpowiedz