Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy jest na świecie bardziej deprecjonowany klub niż Juventus. Odkąd Allegri przejął drużynę: 2 finały LM na trzy sezony, podczas których wyrzucali za burtę min. Real Madryt, Barcelone czy podwójnie Monaco Jardima. Oprócz tego spuścili #!$%@? 2x City i prawie wyrzucili wielki Bayern genialnego Guardioli mając połowe głównej jedenastki kontuzjowaną xD Ale #!$%@?, kibice Realu już pewni awansu, nawet po tym jak Juve w dwie minuty odrobiło straty przeciwko Tottenhamowi, który spuścił im jeszcze nie tak dawno #!$%@? xD Nie mówię, że Juve jest faworytem tego dwumeczu (Real też nim nie jest), ale myślę, że przez ostatnie lata Stara Dama zasłużyła na to, by chociaż trochę ją docenić. 50-50 w dwumeczu.

#juventus #realmadryt #mecz
realbs - Nie wiem czy jest na świecie bardziej deprecjonowany klub niż Juventus. Odką...

źródło: comment_GXWYK12URBtBzzeEZurW8EIbioiPpFG5.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
@realbs wszystko zostanie niebawem wyjaśnione. Olewanie Juventusu nie bierze się z nikąd. Ich skład to głównie niechciani zawodnicy z najlepszych klubów świata ( z wyjątkiem obrony i bramki) i takie mają wyniki. Większość Europy klepną, ale na tych najlepszych w najlepszej formie zawsze czegoś brakuje. Mizliwe, że jeśli Real będzie bez formy to go przejdą i będą w 1/2 ale wcześniej czy później ktoś im #!$%@?, jak co roku. Nikt nie
  • Odpowiedz
głównie niechciani zawodnicy z najlepszych klubów świata ( z wyjątkiem obrony i bramki)


@nerana112: Higuain, Dybala, Bernardeschi, Pjanic, Matuidi, Marchisio
  • Odpowiedz
@realbs: Mogę bez problemu wymienić 7 zespołów,które w ostatnich 10 latach osiągnęły więcej niż nieporadne Juve.Dwa przegrane finały na nikim nie robią wrażenia.

Mogę wymienić 3-4 zespoły,które obecnie prezentują dużo lepszą piłkę.

Nikt tutaj nie deprecjonuje Juve. Ale to nie jest zespół,przed którym się trzęsie gacie.
  • Odpowiedz
Nikt nie pamięta finalistów czy półfinalistów ligi mistrzów. Liczy się tylko zwycięzca


@nerana112: W sumie to też gównogadanie, a najlepszym tego dowodem jest właśnie sam Real. Nic nie wygrali od ery Galacticos do 2014 roku, ba, był okres kiedy byli pośmiewiskiem Europy co roku odpadając w 1/8, a mimo to z jakiegoś powodu każdy ich się bał. Porównałbym obecny Juve do tej sytuacji, z tymże Włosi wyglądają ciut lepiej właśnie
  • Odpowiedz
@realbs Real wtedy miał skład kosmiczny ale gówno grał, każdy obawiał się, że właśnie w tym mecz królewscy zagrają na poziomie którego każdy od nich oczekuje. Wymieniłeś kilka nazwisk żeby udowodnić,że się mylę. Higuain grzał ławkę w Realu ( Benzema był głównym napastnikiem) dybala ok, udany transfer młodego gracza który wypalił. Ale Costa? Za słaby na Bayern, benatia to samo. Cuadrado w Chelsea przyspawany do ławki. Dodatkowym argumentem przeciwko Juve jest
  • Odpowiedz
  • 12
@realbs nie bez powodu się deprecjonuje juve, bo:
1. Realowi została tylko LM, Juve walczy jeszcze z Napoli
2. Real bez większego problemu odprawił z kwitkiem PSG, grając świetnie co najmniej 90 minut, Juve miało może dobre 40 minut w meczu z Tottenhamem
3. Real przed styczniem, a Real w lutym i w marcu to zupełnie inne ekipy, myślę, że obecnie porażka z Tottenhamem by im się nie przytrafiła
4. Real najzwyczajniej w świecie jest w gazie
5. Jeżeli mówisz, że Juve jest faworytem poprzez obecność w finałach w ostatnich latach, to co można powiedzieć o Realu, który wygrał 3 edycję Ligi
  • Odpowiedz
@realbs: Jak by Theo Hernandez poszedł do polskiej ligii był by najlepszym obrońcą i pewnie skrzydłowym w historii ekstraklasy, Twojej porównanie też z dupy. Mówisz jak by ligii był równe a hiszpańska jest lata świetlne przed włoską.
Nie ma co przykładać osiągnieć piłkarzy na podwórku ligowym, to nie ma sensu
  • Odpowiedz
@gadom71:

1. Realowi została tylko LM, Juve walczy jeszcze z Napoli


W pewnym sensie zgoda, ale z drugiej strony nawet Sarri już w mistrzostwo nie
  • Odpowiedz
@nerana112:

hiszpańska jest lata świetlne przed włoską.


W sensie trofeów to się zgadzam w stu procentach, ale nie chcesz chyba powiedzieć, że dla napastnika strzelanie goli jest łatwiejsze w Serie A niż w La Liga? Bo jeśli to miałeś na myśli, to trochę śmiesznie. We Włoszech drużyny z dołu tabeli w porównaniu do tych z Hiszpanii nie grają ofensywnej piłki i po prostu napastnikom się gra we Włoszech cholernie ciężko,
  • Odpowiedz
@realbs fakt, o byciu faworytem nie wspomniałeś, ale ujaleś to jako przewagę w tym starciu, co porównując z osiągnięciami Realu jest jednak marne. Wydaje się, że Allegri I jego Juve gra bardzo wyrachowany futbol, jednak Real Zidane'a w tym "wyrachowaniu" jest na podobnym poziomie, można mieć wrażenie, że obie ekipy nic nie grają, a nagle zdobywają trofea i wszyscy mówią "jak to #!$%@? stało, że wygrali". Niemniej będzie to dobry dwumecz,
  • Odpowiedz
@realbs strzelał więcej, jasne ale jednak w Realu grzał ławkę a w Juve grał pierwsze skrzypce. Nie widzisz tego? Nie zamierzam się przekrzykiwać, każdy ma swoje racje i ani ja Ciebie nie przekonam ani Ty mnie. Zobaczymy niebawem czy Juve słusznie jest stawiane w przedpokoju wielkich dryzyn czy będę musiał odszczekać wszystko jeśli wygrają ligę mistrzów w tym roku
  • Odpowiedz
Wydaje się, że Allegri I jego Juve gra bardzo wyrachowany futbol, jednak Real Zidane'a w tym "wyrachowaniu" jest na podobnym poziomie, można mieć wrażenie, że obie ekipy nic nie grają, a nagle zdobywają trofea i wszyscy mówią "jak to #!$%@? stało, że wygrali".


@gadom71: Tutaj się akurat zgodzę w stu procentach. Pod tym względem bardzo podobne profile i będzie to ciężki dwumecz.
  • Odpowiedz
@nerana112: Ah, mówiłeś chyba o Moracie. Zauważ, że gdy Alvaro przychodził do Juve, to główną 9tką był Llorente. Stąd pierwszy skład. Wtedy Juve było dwie klasy niżej niż obecnie.
  • Odpowiedz
Naucz się składać zdania, bo na tak wysrany komentarz nawet nie mam ochoty przedstawiać kontrargumentów.


Sympatycy Realu mają jakiś problem ze składaniem poprawnych gramatycznie zdań, czy po prostu jesteście #!$%@?ęci na umyśle? Pytam absolutnie poważnie.


@realbs: Popracuj trochę nad kulturą wypowiedzi.
Do zobaczenia 3 kwietnia.
  • Odpowiedz
@realbs: wg mnie najciekawiej i najmądrzej budowany zespół: stawiają na przyszłość kupując Dybale czy Bernardeschiego, jednocześnie trzymając doświadczonych graczy: Buffona Barzaliego Chieliniego czy Marchisio.
Nie ładują ogromnych pieniędzy na gwiazdy światowego formatu ale zbierają ,,rejecty" z wielkich klubów- Matudi(psg) Menatia,Costa(bayern); Szczęsny(arsenal); Khedira(real); w swoim czasie Alves(barca) czy 2-giego stopnia mozna powiedzieć o Higuainie ze był niechciany w realu a jednocześnie to osłabiło lokalnego rywala. Nigdy nie lubiłem Juve ale trzeba
  • Odpowiedz