Wpis z mikrobloga

Mirki jaki motocykl szosowo- turystyczny do 10 tys polecacie tak żeby sobie nie zrobić kuku. Najlepiej naked. Podoba mi się yamaha fz6 ale sto kunia odstrasza bo moje doświadczenie na moto kończy się na jawie 350;)

#motoryzacja #motocykle
  • 27
  • Odpowiedz
  • 1
@strand kolego , ja na pierwsze moto wziolem fz6s. Niby 100 kunia ale to naprawde grzeczne moto. Wszystko zalezy od kierownika. Nikt nie karze Ci #!$%@? a silnik w fz6 jest napradwe elastyczny. Inna sprawa jest ze to moto sie szybko nie znudzi, w trasie calkiem wygodne, jest czym wyprzedzac ( ͡ ͜ʖ ͡). Sam na poczatku myslalem brac cos co ma 50-60 kuni, teraz wiem
  • Odpowiedz
@Thenewonee: OP zadał konkretne pytanie z normalnym podejściem. Kto nie odkręcił manetki niech pierwszy rzuci tłokiem ( ͡º ͜ʖ͡º). Zaczynając dekadę temu przygodę z moto ubezpieczyłem się stosownie więc te 500 PLN to pikuś - używki chodzą po 150PLN.
Ubezpieczenia dla motocyklisty - paleta jest wielka - tylko wybierać. Miałem tą, nieprzyjemną okazję sprawdzić jak działa:
w.....s - @Thenewonee: OP zadał konkretne pytanie z normalnym podejściem. Kto nie odk...

źródło: comment_S1tQhZWnesLmyQOfPsbGgo5MQLhyeb3L.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Bierz śmiało fz6. Spokojny motocykl. Dopiero przy wysokich obrotach pokazywał jakiś tam pazur. Jak nie kręcisz wysoko to absolutnie laika nie zaskoczy.
  • Odpowiedz
@strand: jeśli jeździłeś wcześniej, nie jesteś totalnym świezakiem, który nigdy nie siedział nawet na motocyklu, znasz wszystkie niuanse związane z jazda na moto, tą całą fizykę jazdy, przeciążenia i radzisz sobie z tym, to myślę, że nie masz się co obawiać. da się spokojnie i w opanowany sposób jeżdzić stukonnym sprzętem. ja zaczynałem od Z750, a wsześniej doświadczenia tylko z jakimiś motorowerami. no i spoko. obecne 9 lat stażu na
  • Odpowiedz