Wpis z mikrobloga

Dobra, pewnie uznacie, że histeryzuje, ale dla mnie to śmierdzi fejkiem, ten adres rzekomy Gurala.
Dodaje to jakaś zielonka, @Olga_Krawczyk po czym inna zielonka (3 min konto), dodaje znalezisko na temat adresu.
Konto ze swoimi danymi, do tego wskazuje najpierw zły budynek, usuwa post, i poprawia na inny.
Na dowód wkleja zdjęcie niżej:

@clogsterovich dobrze zauważa:

to niezly ZAMAWIAJCY, przez tyle lat nie potrafiliscie poprawic memo jako jedna z najlepiej ocenianych pizzeri na Wildzie, czy moze tak szybko to pisales by dac jakis dowod, ze zapomniales sprawdzic literowek? ;]


Zresztą, co to jest? Zeskanowała zamówienie?
Gural byłby na tyle głupi, żeby wpisywał, że jest znany i nie chce aby adres dalej nie poszedł? To się wzajemnie wyklucza.
W pizzeriach rozdają te adresy wszystkim czy coś?
Skoro już podała adres to czemu nie poda numeru? To byłby najlepszy legit check tej historii
Równie dobrze może to być Gural, który chce zmylić trop i mieć spokój z adresem.
Nie wiem czy przesadzam, dziwne to dla mnie po prostu :p

EDIT: Usunęła posty, nie wiadomo czy ze względów prawnych, które mogłyby ją spotkać, czy raczej trochę osób jej nie wierzy
EDIT 2: Rozpoczęła procedurę usuwania swojego konta

#gural #boxdel #patostreamy #polskiyoutube #polowanienaplastusia
Kejesen - Dobra, pewnie uznacie, że histeryzuje, ale dla mnie to śmierdzi fejkiem, te...

źródło: comment_L4jdwsnls1e4yHHILA8kVodVdHzILrSS.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Kejesen: dla mnie to się nawet trzyma kupy, nie podał numeru mieszkania, żeby zejść po pizze na dół, to co napisał w informacji to by było w jego prostackim stylu, tylko ten zielony kolor mi trochę śmierdzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kejesen: Ogolnie to nigdy nie widzialam takiego memo, zeby bylo w poprzek, a nie wdluz. jak wygladaja zwykle rachunki w sklepie? rozwiajaja sie z lewa do prawa czy z gory na dol? to oczywisty fejk, tylko probuje uswiadomic to ludziom, ktorzy w to wszystko wierza(troche jestem zazenowana tym faktem).
  • Odpowiedz