Wpis z mikrobloga

Drogi Wykopie. Musze sie wam do czegos przyznac. Tak wystapilam dzis na tym streamie....Lecz on mnie wiezi-Grzegorz Gorny aka Gural edofil bez p. Omamia mnie tym fejmem wsrod dzieci z podstawowki pierdzi mi w twarz. Czasem jeszcze beka na mnie i daje mi smazone kielby wypelnionem tluszczem z jego wlosow. Wiecie ja mam 12 lat. rodzice nie dbaja o mnie w koncu ktory rodzic normalny pozwolilby zadawac sie 12 latce z takim zboczencem. Czuje sie zle udajac ze zalezy mi na kulfonie. Pokazalam wam ten srodkowy palec tylko z tego wzgledu ze obiecal mnie wypuscic na lekcje do mojej podstawowki. Za bardzo jestem glupia wiec wydaje mi sie ze lepiej by bylo jednak ukonczyc jakas szkole choc edofil bez p jest innego zdania. Ten oszolom chory psychicznie wogole na swoje dziwne teorie na kazdy temat. Jest jelopem ktory ukonczyl wieczorowke w placowce dla edofili bez p. Kochani jesli mozecie mi pomoc prosze zrobcie to zanim bedzie za pozno. Odnajdzie mnie , moj adres znajomych i zrobcie takie pieklo ze ten skoczony edofil bez p popamieta do konca zycia. na zawsze wasza atencjuszka bez mozgu Sandra Borowska.
#danielmagical #patostreamy #gural
  • 9
  • Odpowiedz
@Sandra_Borowska: Bez obrazy, ale Twoi rodzice to niezła patola, skoro zostali poinformowani z kim się spotykasz i nie zrobili absolutnie nic, żeby Cię chronić przed tym typem. Moim zdaniem powinno się ich natychmiast pozbawić praw rodzicielskich.
  • Odpowiedz
@Sandra_Borowska: nie wiem czemu masz problem by od niego uciec przeciez edofil gural jest na strzała ( ͡° ͜ʖ ͡°) on tylko udaje takiego mocnego ze ma #!$%@?. Chcesz dowod? To podejdz pod drzwi pokoju w ktorym cie więzi i posluchaj jak ryczy za scianą bo go wykopki dojechały
  • Odpowiedz