Wpis z mikrobloga

Wczoraj mnie policjantka na komendzie tak w------a. Wszyscy policjanci w recepcji to takie chamy XD później już są spoko ludzie.
No i czekam w kolejce by spytać gdzie mam iść a przede mną gość bardzo cichym głosem mówi coś ze go żona bije a ta niewdzięcznica: NO I? I mówi zeby poszedł do ośrodka przemocy w rodzinie na ulicy jakiejś tam. I sobie siada. Gość do niej: NO I to tyle? Dziękuje za fantastyczna pomoc. XD i chyba jej się głupio zrobiło bo wstała i przygotowała mu 4 różne ulotki, podała wszystkie adresy, zeskanowala dowód i już wychodząc widać było ze gość był zadowolony i mu chyba ulżyło.
#policja
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oskarek89: a-----l kupują u ciebie z samego rana, na policji patologia, drogi bez asfaltu. K---a w jakim ty zadupiu musisz mieszkać xD to by tłumaczyło ciagle hejt na wszystko :D
  • Odpowiedz
Dyżurni zawsze są w-------i, bo mają p---------e odpowiedzialną robotę, a ludzie zawracają im dupę głupotami. Z opowieści znam historie, jak laska zadzwoniła żeby jej przysłać patrol. Dyżurny przysyła a się okazało że ta tępa k---a chce żeby jej szluga odpalić. Drugiej jak przysłał patrol na interwencję domową to się okazało że gówniak głodny a nie ma mleka w proszku i nie ma z kim gnoja zostawić żeby pójść do sklepu TO SE
  • Odpowiedz
@abrakadabra125 pracuje w innym przybytku w punkcie przyjec i to co ja juz sie naogladalem to sie nie dziwie ze splawila goscia. Do mnie przychodza z rzeczami podobnego typu i czasem tylko na nich patrze z politowaniem ))¯_(ツ)_/¯. Tak jest wszedzie, praca z klientem to najczesciej jak szachy z gołębiem.
  • Odpowiedz