Wpis z mikrobloga

@woda48 od tych kosiarek 2T to uszy Ci odpadną, poza tym ciężko dostać w dobrym stanie, bo łatwo zajechać dwusuwowe silniki. Dodatkowo nieporównywalnie więcej palą. Jak szukasz Cruisera to jest jeszcze Yamaha Virago 125.
@woda48: Ale to nie jest tak, że siadasz na jakaś 600tkę i #!$%@? się na płocie muskając manetkę. Sezon się zaczyna, zapisz się na kurs A, kup jakieś uczciwe moto i bzikaj.
@woda48: mój pierwszy 125 to junak 121 fl, ma słabe opinie w Internecie, mimo to jeździło mi się wyśmienicie, problemów o których pisali posiadacze nie miałem. Moim zdaniem, bierz co ci się podoba i korzystaj.
marzy mi sie cruiser


@woda48: skoro cruiser to sa 125-ki w tej stylistyce. Tak jak Ci radzono Honda Shadow 125 albo Yamaha Virago 125. Honda wieksza i ma masywniejszy wygląd. A jeśli chcesz budżetowo zagrać to są chińczyki np Hyosung 125 albo Romet czy Junak. Jeśli szukasz tańszej opcji to poszedłbym w Rometa lub Junaka. jakość zdecydowanie lepsza niż jakiegoś typowego chińczyka AdBuster na Junaku M12 Vintage pojechał I WRÓCIŁ z