Wpis z mikrobloga

@EpicOfWar: @z4ku: @jehs: @roweren: Ponownie zbieram po 30 złotych, konto cały czas to samo, jakby były jakieś problemy albo by ktoś chciał zrezygnować to proszę pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kasa najlepiej jakby mi się pokazała do 14 września już na koncie, Spotify mnie obciąża 16 września

Bardzo proszę o info kiedy spodziewać się przelewu, bo w taki sposób łatwiej jest mi stwierdzić, czy
@EpicOfWar: @z4ku: @jehs: @roweren: Ponownie zbieram po 30 złotych, konto cały czas to samo, jakby były jakieś problemy albo by ktoś chciał zrezygnować to proszę pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kasa najlepiej jakby mi się pokazała do 14 marca już na koncie, Spotify mnie obciąża 16 marca.

Bardzo proszę o info kiedy spodziewać się przelewu, bo w taki sposób łatwiej jest mi stwierdzić, czy
@EpicOfWar: @z4ku: @jehs: @roweren: Ponownie zbieram po 30 złotych, konto cały czas to samo, jakby były jakieś problemy albo by ktoś chciał zrezygnować to proszę pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kasa najlepiej jakby mi się pokazała do 14 września już na koncie, Spotify mnie obciąża 16 września.

Bardzo proszę o info kiedy spodziewać się przelewu, bo w taki sposób łatwiej jest mi stwierdzić, czy
  • 1
@EpicOfWar: @z4ku: @jehs: @roweren: trochę później niż zwykle, ale, jak zwykle, zbieram po 30 złotych.

UWAGA: Numer konta się zmienia, nowe dane wyślę wszystkim zaraz na priv.

jakby były jakieś problemy albo by ktoś chciał zrezygnować to proszę pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kasa najlepiej jakby mi się pokazała do 14 marca już na koncie, Spotify mnie obciąża 16 marca.

Bardzo proszę o info
  • 2
@EpicOfWar: @salam_alejkum: @jehs: @roweren: Ponownie zbieram po 30 złotych, tym co są z nami od dawna przypominam, że numer konta się zmienił ostatnio.

Jakby były jakieś problemy albo by ktoś chciał zrezygnować to proszę pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kasa najlepiej jakby mi się pokazała do 13 września już na koncie, Spotify mnie obciąża 16 września.

Bardzo proszę o info kiedy spodziewać się przelewu,
  • 0
@EpicOfWar: @salam_alejkum: @jehs: @roweren: witam wszystkich, trochę opóźniony update - niestety muszę zrezygnować z naszej rodzinki i co za tym idzie bycia w niej skarbnikiem. Miałem nadzieję, że uda mi się wam załatwić dwóch członków na zastępstwo, żebyście nie musieli szukać, ale do teraz nie dostałem odpowiedzi, więc przy zmianie familii będziecie musieli także znaleźć dwóch nowych członków. Jeżeli chcecie mieć Premium bez przerw to do końca 15.03