Wpis z mikrobloga

@roweren: @EpicOfWar: @aphen: @z4ku: @jehs: sorry że znowu Was wołam, ale Spotify zmienił regulamin Spotify Family (zmiana wchodzi w życie 13 października) i jest możliwe że będziecie spytani o adres pod którym mieszkacie (a także możecie być co jakiś czas pytani ponownie dla potwierdzenia że wciąż tam mieszkacie), więc chcę tylko przypomnieć, że wszyscy powinni znaleźć w historii wiadomości ze mną adres jaki używamy i byście nie
@EpicOfWar: @z4ku: @jehs: @roweren: @aphen: Witam w roku 2020 ;) Zbieram znowu po 30 złotych, konto jest to samo co było wcześniej, jakby były jakieś problemy albo by ktoś chciał zrezygnować to proszę pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kasę chcę mieć na koncie do 13 września bo 16 Spotify pobiera ode mnie pieniądze.
@EpicOfWar: @z4ku: @jehs: @roweren: Ponownie zbieram po 30 złotych, konto cały czas to samo, jakby były jakieś problemy albo by ktoś chciał zrezygnować to proszę pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kasę potrzebuję mieć na koncie do 14 września, ewentualnie 15. 16 września Spotify pobiera ode mnie pieniądze.
Bardzo proszę o info kiedy spodziewać się przelewu, bo jest wtedy łatwiej to kontrolować :)

@aphen:
@EpicOfWar: @z4ku: @jehs: @roweren: Ponownie zbieram po 30 złotych, konto cały czas to samo, jakby były jakieś problemy albo by ktoś chciał zrezygnować to proszę pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kasa najlepiej jakby mi się pokazała 12 marca już na koncie, ale jak będzie jakiś​ problem, to jak przyjdzie 15 marca (bo 13 i 14 marca to weekend), to jeszcze ujdzie.

Bardzo proszę o