Wpis z mikrobloga

@EpicOfWar: @z4ku: @jehs: @roweren: @aphen: Witam z powrotem, Za 12 dni rozpoczyna się siódmy miesiąc subskrybcji, więc zbieram ponownie po 30 złotych (roweren tak jak wcześniej ustaliliśmy, możesz zrobić przelew na 3 miechy i potem drugi). Proszę o przelew na to samo konto, co wcześniej (powinniście bez problemu znaleźć w historii wiadomości, ale jak coś to mogę przesłać). Będę przypominał co kilka dni, jeśli ktoś nie będzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EpicOfWar: @z4ku: @jehs: @roweren: @aphen: Witam z powrotem, 16 marca pobiera mi pieniądze na 1. miesiąc nastepnego okresu, więc zbieram ponownie po 30 złotych. Proszę o przelew na to samo konto, co wcześniej (powinniście bez problemu znaleźć w historii wiadomości, ale jak coś to mogę przesłać).
Jeśli ktoś chce zrezygnować albo z jakiegoś powodu podzielić opłatę na dwie części, to może do mnie napisać, na pewno się
@EpicOfWar: @z4ku: @jehs: @roweren: @aphen: Witam ponownie, trochę później niż planowałem ale zbieram znowu po 30 złotych, konto jest to samo co było wcześniej, jakby były jakieś problemy albo by ktoś chciał zrezygnować to proszę pisać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kasę chcę mieć na koncie do 13 września bo 16 Spotify pobiera ode mnie pieniądze.