Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najśmieśniejsze w Trzeciaku? To, że on ma rację. Messi to najlepszy piłkarz w historii, Barcelona nie przegrała ani w Lidze, ani w lidze mistrzów. Typ strzela 2 gole, a wy macie ból dupy, że komentatorzy go chwalą. Oglądanie go to czysta przyjemność. Nie wiem, skąd ta wasza nienawiść do Barcy, macie kompleksy na punkcie tego klubu? Bo jak iwański chwalił Ronaldo i nazywałgo najlepszym piłkarzem to żadnego postu na mirko o tym nie było.
#mecz
  • 28
@MikoBalagany: ok, zróbmy tak. Ja tu wstawię jak komentatorzy na Tvp1 walą konia do gry ronaldo (nie chodzi o komplement, tylko o takie samo spuszczanie jak u trzeciaka) a Ty wstawisz w kontrze post z mirko krytykujący tego komentatora. Zakładam się, że takiego nie znajdziesz.
Ja też się uśmiałem z Trzeciaka, wierzcie mi na słowo. Po prostu widzę ogromny ból dupy o zasłużone brawa dla Messiego. Gdy to samo dzieje się w przypadku CR7, Ronaldo, De Gei to mirko przyklaskuje. Uważam to za bezpodstawny hejt na Barcę i Messiego.
@Bounty Proszę Cię, nazywać Messiego najlepszym w historii, gdy nawet w tym samym okresie (!) kolejne rekordy bije Ronaldo, to jakiś żart. Era Messiego, dobre sobie - nie ma Messiego bez Ronaldo, nie ma Ronaldo bez Messiego.
@Bounty: Komentarz ma być merytoryczny i obiektywny, a Trzeciak naruszył wszystkie te zasady: nie komentował sytuacji na boisku, a od pierwszej minuty brandzlował się Messim, od czasu do czasu wstawiając uwagi o wielkości Barcelony. Apogeum tego nieprofesjonalizmu był moment kiedy nie potrafił wymówić nazwy zespołu przeciwko któremu grała Barcelona. Ja jako neutralny widz chciałem rzeczowego, ograniczonego, stonowanego komentarza tego co dzieje się aktualnie na boisku, a nie ody do Barcelony trwającej