Wpis z mikrobloga

Czy wszystkich producentów laptopów gamingowych popieprzyło?

Chcę kupić lapka do casualowego gamingu, parę nowych gierek w high, może ultra. Tak do 3k€. Oczywiście producent laptopa nie mógł wpakować wszystkiego w elegancką obudowę jak laptopy biznesowe. No co wy, nie ma tak łatwo. xD Bo to laptop gamingowy hehehe. Wizualnie odpicowane, czerwono-czarne kolory, futurystyczne obudowy, POTĘŻNE LOGO, kolorowe diody, #!$%@? spoilery (dafuq), #!$%@? wie co ufoki. Tak jakby głównym targetem produktu byli 5 letni chłopcy.

Z góry, więc odrzuciłem większość msi. Na alienware szczerze szkoda mi dokładać, bo i tak dostanę 5 kilową krowę (zasrany ufok i wielkie logo ALIENWARE pod ekranem też nie zachęca). Najbardziej podpasował mi zephyrus od asusa. Fajny, lekki, ciekawy design, podobno cichy i chłodny, ale hehehe, nie może być tak łatwo, bo co widzę? Wielki napis REPUBLIC OF GAMERS pod ekranem. No ja pieprzę, co oni tam ćpają. Elegancką, ztonowaną obudowę proponuje jedynie razer ze swoim blade'em, no ale jedyne opcje do wyboru to, albo wielka matryca 17", albo malutka 14". Gdzie stara dobra opcja 15,6"? No nie ma. Gigabyte aero? Spoko wygląda, ale nic nie wiem o ich lapkach, żeby zostawić u nich hajs. Po prostu chcę w miarę lekką maszynkę do grania, bez oczojebnej obudowy. Dyskretną, nierzucającą się w oczy bestię z rozsądną kulturą pracy.

Jakieś rady mirki? Może coś przegapiłem i coś polecicie, bo już sam nie wiem, czy brać małego razora i się męczyć z ekranem (nie chcę 17, za duży będzie), czy szukać naklejki na zephyrusa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Inną opcją jest xps 15 i gra na średnich, ale nie jest to przyszłościowe (plusem byłby dobry support, czego nie można powiedzieć o razorku). Ech..

Fotka dla atencji.

#laptopy #gaming #pcmasterrace #asus #dell
Pobierz arcxa - Czy wszystkich producentów laptopów gamingowych popieprzyło? 

Chcę kupić l...
źródło: comment_DdRMRhbl2y8zdZMR3AT8MGDyPfROMwzD.jpg
  • 27