Wpis z mikrobloga

Nadal walczymy. API nas trochę wstrzymuje bo robimy tak jak to powinno być od początku. Tutaj tak jak pisałem, nie obiecuje terminów. Mam taka alha wersje offline, ale dużo jeszcze do zrobienia. Jak będzie beta chociaż to się odezwę.
@rovi: chciałbym napisać coś więcej, niestety MVP, backend nie jest skończony. Chciałbym żeby to działo się szybciej, mam ograniczone moce :(
@MtEden: jakieś fatum. No nie mam dobrych wieści. O ile w marcu mieliśmy już pierwsze MVP, to później niestety z powodu koronawirusa straciłem "zasoby", natomiast developer wrócił do pracy właśnie. Dlatego nie podaje już terminów natomiast dla mnie osobiście iOS to też ważna sprawa. Z funduszami jest jak jest, ale powoli do przodu. Z naciskiem teraz na "powoli" :(
@Emulsja: Mnie również. Ale nie piszę bo sama pandemia opóźniła prace mocno, po prostu była przerwa. Od miesiąca prace wróciły, walczę. Kiedyś dojadę. Jak będzie beta (teraz to już nawet jestem bliski udostępnienia bety nawet tylko z modułem paliwa). Ale zobaczymy :(