Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@qeti: O, acz osobliwa to scena! Oto pan z Murzyńskiej krainy spokojnie piwo sączy. Już przecie z miarą wziąć trzeba, nie przystoi ludziskom co rusz nań wzrok ślepić i obrazy zbierać. Hamujcie się trochę, albowiem widok człowieka o odmiennej karnacji w powozie nie winien zdziwienia wzbudzać ni strachów niepotrzebnych. Boć prawdziwie niektórzy, ujrzawszy Murzyna w powozie, znak krzyża czynią, myśląc, iż diabła ujrzeli.

Czyż nie lepiej byłoby w duchu braterskim i
  • Odpowiedz
@qeti: u mnie na ośce też mieszka czarnoskóry ziomek i również integracja przebiegła w 100% udanie. Jak go widzę to zawsze ma żubra w łapie a wolne wieczory spędza na popijawach w krzakach z lokalnymi zasilkowiczami po 50 XD a i zagaduje w żabce do kasjarek w taki wujaszkowy smieszkowy sposób, a one wbrew wykopowym opiniom nie rzucają mu się do khutasa tylko spławiają go tak samo jak innych wujaszków z
  • Odpowiedz
@qeti: Aż mi się przypomniał pewien suchar ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dwóch Arabów przyjechało do Polski i założyło między sobą, który z nich się lepiej zintegruje z naszym krajem.

Mija rok, spotykają się i pierwszy mówi:

- No ja właśnie skończyłem z dzieciakami oglądać skoki narciarskie w TV, żona ugotowała na obiad schabowy z mizerią i ziemniakami, i zaraz zabieram je do muzeum Powstania Warszawskiego, a ty?
  • Odpowiedz