Wpis z mikrobloga

Zjadł bym sobie swoją ulubioną szyneczkę z mięsnego na osiedlu ale nie chodzę tam odkąd ukrainki czy tam Białorusinki(albo inne ruskie) z obsługi mnie molestowały.
Nie wiem czy wyczaiły frajera dawce obywatelstwa czy po po prostu ze mnie beke kręciły ale dawno nie czułem takiego dyskomfortu.
To już miesiąc bez mojej szyneczki ulubionej.
#przegryw #metoo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak się która krzywo spojrzy to towaru na kasę na złość nie wyładuje


@Pan_Wiechu: ahh stara dobra zawiść - na pewno ludzie cię dzieki temu lubią i pomaga ci to wyjść z przegrywu

a przy okazji zawsze chciałem wiedzieć jak się rozpoznaje te krzywe spojrzenia, nie pomyślałeś że mogą to być urojenia?
  • Odpowiedz
@BalonowyBalon: jak ktoś patrzy z pode łba albo mnie mierzy i na dzień dobry nie odpowie nic albo odburknie to wszystko kwalifikuje się dla mnie na "krzywe spojrzenie"
urojeń tu żadnych nie ma
i jaka zawiść?odpłacam pięknym za nadobne,nie można sobie dać w kasze dmuchać jak chce się wyjść z przegrywu,trzeba znać swoją wartość,honor to podstawa.
  • Odpowiedz
@Pan_Wiechu: lol gratuluje honoru, normalni ludzie mają w dupie czy im jakiś random obdurknie czy ładnie powie dzieńdobry i żyją sobie swoim życiem a nie cudzym, później się dziwisz że twoje życie to ciągłe płakanie na wykopie
  • Odpowiedz