Wpis z mikrobloga

Elo! Miałem robić kiedyś dziennik treningowy na tagu ale po co pisać jakieś wysrywy nołnejmowe, więc raz na ruski rok coś wrzucam żeby przypomnieć światu, że ćwiczę i kiedyś wejdę na scenę, a wtedy wszyscy zejdą z podziwu...albo z żenady xD

Cel: zrzucić balast z brzucha, nabrać trochę mięśnia i w końcu się opalić xD
Mam: 183cm, 83kg
Dieta: 3-4 posiłki 2300kcal; B:160g~ T:80g~ W:240g~
Trening: 4x w tygodniu siłownia (split) + interwały
Brzuch mam tak #!$%@?, że aż z przyzwyczajenia zasłoniłem go do zdjęcia, ale uwierzcie mi, wyrzygać się idzie xD
Maxów nawet nie robię- nie mam. Siadam na redukcji ze 120kg, MC robię na małych ciężarach, a wyciskania leżąc nie robiłem od 1856 roku. Wolę hantelkami poruszać i czasem machnę na płaskiej ławeczce i wtedy 35-40kg hantelki.
Na skos z 32kg, jak jestem z kimś to zarzucę więcej ale jakoś nie jara mnie robienie maxów po 2 powtórzenia- komu to potrzebne?! xD Pewnie jakbym brał te 160kg to bym się chwalił, a tak to nie mam czym ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #pokazforme
PaNaTypa - Elo! Miałem robić kiedyś dziennik treningowy na tagu ale po co pisać jakie...

źródło: comment_8n9wtUvXu7U8cHD9OCBKeKQUUc8fKSHC.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@johnmorra: jak będzie okazja to machnę, do pleców potrzebuje kompana :D ale nogi robione, choć są lipne, szczególnie łydy, ale to większość narzeka na swoje łydy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@arsky 24 lata, staż niby duży bo 5-6 lat ale wiadomo jak to z początkami, u mnie było długo chodzeni ot tak, plus zaczynałem od 55 kg i brzucha jak w ciąży
  • Odpowiedz
większość narzeka na swoje łydy ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@PaNaTypa: Aż mi się przypomniał mirek, który ostatnio narzekał i chciał robić operacje na łydki, bo miał duże i nie mógł "odchudzić" xDD
  • Odpowiedz