Wpis z mikrobloga

Zdjęcie grupowe niepozowane a je zgłasza do kuratorium


@Hannahalla:
w takim przypadku nie ma znaczenia czy zdjęcie jest grupowe. udostępniasz zdjęcie z komentarzem, że to fani gościa, ktorego internauci oskarżają o pedofilie. Rozumiem, że to spoko zagrywka dla Ciebie? Czy możemy udostępnic zdjęcie grupowe, na którym Ty jesteś i zrobic coś podobnego?

łatwo się odwołasz od tych dzbanów


@Hannahalla: mam nadzieję, że @a__s zadba o usunięcie tego obraźliwego dla niektórych
Zdjęcie w moim wpisie zostało podmienione niedługo po publikacji wpisu. Z kolei zdjęcie, do którego masz zastrzeżenia widoczne jest jedynie w Twoim komentarzu... Więc dość wybiórczo podchodzisz do tematu.


@a__s: ej czy Ty też masz tyle samo lat co dzieciaki z tego zdjęcia? Pobiegłaś już do pani?

Protip jak załatwić taki fakap z klasą:
- kasujesz wpis
- piszesz osobny: przepraszam za poprzedni post, był on skrajnie nieodpowiedzialny
- jako moderator/admin
jestes na wykopie, tutaj kazdy po***a kazdego za totalna glupote


@destructivedetroit: Ja bym mimo wszystko nie łączyła tego z tym konkretnym miejscem - to nie są zachowania, które zrodziły się tutaj. To po prostu nasza narodowa cecha, zerknij na listę anonimowych donosów do urzędów, zgłoszenia z roku na rok rosną ;-) Aczkolwiek ja się generalnie zgadzam z argumentami @Czeggu i @wentynski dlatego podmieniłam zdjęcie, ale tak jak napisałam wcześniej, gdyby po