Wpis z mikrobloga

Na twitchu już nie ma kogo oglądać z #pubg, wszyscy ciekawsi streamerzy uciekli do #fortnite. No jedynie Viss jeszcze został, shroud już też zaczyna bardziej pykać w fortnite ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ogólnie forfiter kręci chore liczby: 300k oglądających "w godzinach szczytu", podczas gdy Liga ma 100k, PUBG jakieś 80k. Ktoś mi wytłumaczy to zjawisko? xD Takich liczb chyba nawet Liga nie kręciła (nie wliczam w to LCS'ów). Ostatnio widziałem nawet Nervariena na fortnite. Defuk? Dwa podejścia robiłem pod fortnite, ale jakoś nie mogę się przekonać, bardziej cieszy mnie zabijanie w pubgu niż w kreskówce.
#fortnite #pubg #twitch #leagueoflegends
  • 80
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dutrasilva: a ty chyba jakimś trollem głupim jesteś, albo po prostu nie wierzysz że tyle typ zarabia xD, chyba że chodziło że napisał że tak mało, no to masz racje, pewnie więcej hajsu ma
  • Odpowiedz
@Duce_Viktor: znaczy wiesz pewnie za miesiąc czy dwa mu spadnie ta liczba subów, bo ma ją dzięki temu prime twitch i że skiny rozdawali, ale i tak miał 50k subów jakieś czy tam 80k co i tak jest chorą liczbą xD
  • Odpowiedz
@Jurigag więksi streamerzy dostają chyba nawet do 80% zależy jaka umowę podpiszą ale na pewno więcej niż 50%. Wydaje mi się ze taki milion w dobry miesiąc to też nie problem dla niego (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@tr0llski za granie w fortnite większym strimerom się płaci, więc im się to jak najbardziej opłaca, a że gra jest nowa to ludzie wolą to oglądać niż resztę gdzie wszystko wygląda tak samo


@Sidolec: kto Ci takich głupot nagadał? ( ͡º ͜ʖ͡º) nikt nikomu nie płaci, gra sama sie broni, nie potrzebuje płatnej promocji
  • Odpowiedz
@majkkali: to dobry streamer XD #!$%@? ze firma zajmująca sie marketingiem fortnite i epicow napisała oświadczenie, ze nigdy nikomu nie płacili, #!$%@? ze normalni streamerzy sami mówią, ze gra jest tak dobra, ze nikt im nie musi płacić za to zeby w nia grali ;)
  • Odpowiedz
@majkkali: ale on mówił o tych co robili omegle a teraz fortnite nawet DanielMagical robił live z gry a zresztą on to farmazon więc nigdy nie wiadomo i jeszcze gadał wyzywał innych,a pewnie sam by grał za $$$
  • Odpowiedz
@duzeelobenc: xD. Informacje o płaceniu streamerom Fortnajta pojawiają się tylko na twicz czacie gdy streamowany jest pubg. Jeżeli streamer dostawałby pieniądze za granie w daną grę to musiałby to oznaczyć w tytule streama, tak jak to robił np Disrespect podczas ostatniego grania w H1Z1. No ale ludzie wolą bronić nieudolność developerów pubga i mówić, że w tą drugą grę dla dzieci grają tylko dlatego, że dostają za to pieniądze.
  • Odpowiedz
@SirAves: co Ty gadasz, nic nie musza oznaczac, to wszystko zalezy od umowy i nie mowie, ze ludzie graja w fortnite tylko dlatego, ze maja za to pieniadze, to jest spoko gra i obroni sie sama, mowie tylko, ze fortnite zaplacil wiekszym, zeby w to grali ale nic nie ma w tym zlego.
  • Odpowiedz
@epll: To nieźle oglądałeś skoro stwierdziłeś, że gra 100 osób XD
Zresztą gdybyś miał jakiekolwiek informacje to wiedziałbyś też że zwycięzca wybierany jest na podstawie sumy punktów pozycja + kille więc samo kampienie nie gwarantuje sukcesu. Może i tylko 10 pkt za kill, ale w kontekście 8 meczów na pewno robi różnicę. Zresztą masz zobrazowany przykład gdzie zwycięzcy zrobili dwa chickeny, tyle samo co 5 drużyna. Dodatkowo turniej ma inne
Play4Keeps - @epll: To nieźle oglądałeś skoro stwierdziłeś, że gra 100 osób XD
Zresz...

źródło: comment_b2UKvlrYRZ6m0taJK7dIEFGOE6qTjT0F.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz