Wpis z mikrobloga

Na twitchu już nie ma kogo oglądać z #pubg, wszyscy ciekawsi streamerzy uciekli do #fortnite. No jedynie Viss jeszcze został, shroud już też zaczyna bardziej pykać w fortnite ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ogólnie forfiter kręci chore liczby: 300k oglądających "w godzinach szczytu", podczas gdy Liga ma 100k, PUBG jakieś 80k. Ktoś mi wytłumaczy to zjawisko? xD Takich liczb chyba nawet Liga nie kręciła (nie wliczam w to LCS'ów). Ostatnio widziałem nawet Nervariena na fortnite. Defuk? Dwa podejścia robiłem pod fortnite, ale jakoś nie mogę się przekonać, bardziej cieszy mnie zabijanie w pubgu niż w kreskówce.
#fortnite #pubg #twitch #leagueoflegends
  • 80
@tr0llski: Gralem w obie. W pubga ogarnalem 100 godzin po czym mi sie znudzil. Typowa papka na szybko, nie jest widowiskowa, po wielu grach sie nudzi. Denerwuja losowoscia, problemami technicznymi, opoznieniami... Fortnite za to jest dobrze zoptymalizowany, widowiskowy, wiecej sie dzieje, przyjemna dla oka grafika anizeli surowy realizm. Proste ze fortnite lepiej sie oglada i gra. Choc nie gram już w ten typ gry bo mnie po prostu wynudził.

pubg i
@tr0llski: Grałem w obie gry i chociaż PUBG chodził jak chciał (Aktualnie jest o wiele lepiej) to i tak wolałem zostać przy nim, w Fortnite irytuje mnie że do kogoś strzelasz to raz że pociski lecą jak chcą a dwa że fikumiku i już przeciwnik schowany za setką ścian ( ͠° °)
Znając życie gdyby gra nie była darmowa + nie płacili by streamerom to nie
@nofink: Bait, czy nie, lubię marudzić. Nikt nie ogląda samej gry przecież. Nikogo by nie interesował sam gameplay. Ludzie oglądają, bo streamer jest ciekawy, zabawny, czy po prostu dobry w grę w którą sami grają. Jakiś profejonalny gracz transmituje, to może się czegoś nauczysz, zobaczysz co robi inaczej. Takie głupoty.