Wpis z mikrobloga

Mirki, nadszedł czas na zaręczyny i mam kilka pytań.

Planuje pojechać do Wrocławia i tam się oświadczyć ale za bardzo nie znam tego miasta(mamy do niego ok. 90km). Planuje wynająć apartament w Skytower i tam się oświadczyć (byliśmy pare razy na samej górze i podobała nam się panorama miasta). Co o tym sądzicie?
Skytower ma pakiet zaręczyny ale on kosztuje prawie 2k a wydaję mi się że mogę to lepiej zorganizować.
Teraz co do kolacji, czy polecacie kolacje u nich w hotelu czy może gdzieś indziej?
Kwiaty, jaką kwiaciarnie polecacie we wrocławiu i jak te kwiaty dostarczyć do hotelu(do pokoju) tak aby dziewczyna się nie dowiedziała?

#zareczyny #wroclaw #milosc
  • 87
Skytower ma pakiet zaręczyny ale on kosztuje prawie 2k a wydaję mi się że mogę to lepiej zorganizować.


@xforrest: Za połowę tego* skoczycie do Paryża i się oświadczysz na Wieży Eiffla.
Koleżankom Twojej różowej anusy eksplodują jak tylko się dowiedzą.

*-oczywiście jeśli skorzystasz z mojego pomysłu i się uda (a uda się na 100%) roszczę sobie prawo do wynagrodzenia w kwocie 500 zł netto + VAT. Wystawiam faktury.
@xforrest też uważam, że możesz wykombinować za taką kwotę coś o wiele fajniejszego. Do szukania tanich ofert lotniczych polecam fly4free. Ludzie są bardzo nieświadomi tego, że latać po świecie można za grosze i często też trafiają się promocyjne ceny na hotele, tym bardziej teraz, bo jeszcze nie zaczął się sezon. Obecnie linie lotnicze oferują tanie bilety do takich krajów jak: Włochy (Wenecja, Mediolan, Bari, ostatnio widziałam też Sycylię), Malta, Portugalia, hiszpańskie Wyspy
@xforrest: Może lepiej za 2k zabrać ją chociażby na weekend do Pragi i tam się oświadczyć w jakiejś knajpce ( ͡° ͜ʖ ͡°)? A nie w jakimś wrocławiu na szczycie falusa cz. i panoramie budynków z prl jak jakieś zwierzęta...
@xforrest: ja zaręczyłem się w parku przy ławce, gdzie spędzaliśmy czas wieczorami na długich rozmowach i przytulniu się. Koszt akcji 0 zł. Potem obiad w fajnej restauracji, kwiaty od pani na rynku i przepełnienie szczęściem, bo powiedziała tak.
@xforrest spacer po Ostrowie Tumskim jak latarnik chodzi i latarnie podpala, bardzo romantycznie. Jeszcze w lecie stoi tam taki pan z gitarą i pięknie na niej pitoli ()