Wpis z mikrobloga

Mirki, nadszedł czas na zaręczyny i mam kilka pytań.

Planuje pojechać do Wrocławia i tam się oświadczyć ale za bardzo nie znam tego miasta(mamy do niego ok. 90km). Planuje wynająć apartament w Skytower i tam się oświadczyć (byliśmy pare razy na samej górze i podobała nam się panorama miasta). Co o tym sądzicie?
Skytower ma pakiet zaręczyny ale on kosztuje prawie 2k a wydaję mi się że mogę to lepiej zorganizować.
Teraz co do kolacji, czy polecacie kolacje u nich w hotelu czy może gdzieś indziej?
Kwiaty, jaką kwiaciarnie polecacie we wrocławiu i jak te kwiaty dostarczyć do hotelu(do pokoju) tak aby dziewczyna się nie dowiedziała?

#zareczyny #wroclaw #milosc
  • 87
@xforrest: szkoda tyle kasy na wynajęcie apartamentu w Sky Tower - do Rynku już trzeba jechać samochodem lub mpk, widok niepewny. Jak już koniecznie chcesz Wrocław to wynajmij coś z widokiem na rzekę (będzie trudno) albo rynek (zdecydowanie łatwiej), zarezerwuj stolik w dobrej restauracji i w drodze w trakcie spaceru wykup dwa wiadra róż na Solnym - zawsze świeże. Zależy ile jecie i co pijecie, ale powinniście się zamknąć w tych
@krave: Apartament mam za 930zl na 30 piętrze. Oni oferują swój pakiet zaręczyn za 2k ale nie przekonuje mnie.

Jaką restaurację polecasz we Wrocławiu? Kwiaty już od pewnego czasu zdecydowałem że kupie na solnym.
@xforrest: dużo chodzimy z Niebieskim po lokalach, ale nie wiem czy któryś jest odpowiednio wystawny na taką okazję.
Jedliśmy w Malarskiej 25 i jedzenie jest na bardzo dobrym poziomie, klimat obczaj na stronie. Burżujska jest Steak&Lobster - tu nie jadłam, ale jak chcesz komuś zaimponować to go tam bierzesz, ale daleko od cywilizacji, to samo Olszewskiego 128. Wg mnie lekkim problemem jest to, że restauracje, które serwują naprawdę dobre jedzenie
@xforrest: skytower? Potem fotki na insta z panorama w tle jak siedzicie w fotelach, albo stoicie i się obejmujecie? Zdjęcia wzrorowane na innych z fejsa, schemat ten sam za 2k? Nie obraz się, ale to jest strasznie słabe. :(

Tak jak już wyżej napisali, kupujesz bilety i lecisz gdziekolwiek, będzie ciekawiej i zapamiętacie to na długo.

Nie napisze gdzie bo to niema sensu. Dla mnie nawet ciekawsze jest wsiąść w busa
@xforrest: z mojego otoczenia ktoś zabrał swoją kobietę właśnie do SkyTower, generalnie oprócz tego, że większość znajomych się najsmiewala (co mi akurat zwisa, co kto myśli), to jednak mieli rację, mówiąc że lepiej zaliczyć Pragę, Budapeszt, czy nawet wyjechać gdzieś do DE... zostawić 2000pln we Wrocławiu, to straszna wizja.

800zl/os
https://m.wakacje.pl/oferty/slowacja/3-stolice-bratyslawa-budapeszt-wieden-332091.html?str-4,od-2018-04-12,do-2018-04-15,3-dni,do-1200zl,HB,z-wroclawia,wyniki-D8144-33

Nawet takie coś plus oświadczyny od tak nagle wydają się ciekawsze :)
@xforrest jak masz wylot Poznań albo Wrocław to mega dużo możliwość na podróż, chociażby Włochy, Hiszpania- pogoda lepsza niż w Polsce i na pewno nie wydasz na kilka dni wiecej niż 2k. Same bilety jakimś wizzem albo ryanairem kosztują kilkadziesiąt złotych, a hotele można znaleźć tanio na różnych stronach. A jak chcesz jeszcze mniej wydać to można bardziej na wschód celować typu Kijów, Lwów
@xforrest: Straszna klisza ( ͡° ʖ̯ ͡°) w Skaju za około 200 zł zrobiłem imprezę dla 40 osób, za 2k znajdź tani bilet do Marakeszu i oświadcz się jej w dżungli.