Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy wiecie, ale...

Poseł Kukiz'15, Paweł Skutecki spotkał się z Mohammadem Raad, liderem ugrupowania Hezbollah. Ciekawe czy sam Nabil Al Malazi ze Zmiany go tam posłał.

Ciekawe co sobie teraz myślą nasi Sojusznicy, którzy traktują Hezbollah jako organizację terrorystyczną, a przedstawiciel Państwa Polskiego sobie jedzie do nich na spotkanie. Wnioski?

#polska #polityka #geopolityka #4konserwy #neuropa #ukraina #ruskapropaganda #syria #terroryzm
world - Nie wiem czy wiecie, ale...

Poseł Kukiz'15, Paweł Skutecki spotkał się z M...

źródło: comment_173LnXF2KVbiaFoomtSpl3CpM8gg0xM2.jpg

Pobierz
  • 18
@bombastick: Tu masz rację, #!$%@?ło mi się, posypuję głowę popiołem.

@Haqim: Nie ukrywam, że lekko się pomyliłem. Ale tak, część krajów współpracuje z politycznym Hezbollahem. Możesz swobodnie robić zrzuty ekranu, tylko nie wiem czego one mają dowodzić.

1. https://www.wykop.pl/wpis/25149637/hezbollah-a-wykop-pl-czy-uzytkownicy-propaguja-ter/

I tak - Rosja i Chiny uznają Partię Boga za legalny ruch socjopolityczny, utrzymując z nią kontakty lub - w przypadku Rosji - nawet współpracując na polu militarnym w czasie wojny
@world: jestem ciekawy co by się stało gdyby Zandberg spotkał się z przedstawicielami Świetlistego Szlaku i zachwycał się z przebiegu spotkania robiąc do tego fajne focie.