Wpis z mikrobloga

@lewactwo: w drodze do i z pracy mam 4x B-20. Codziennie widzę ok. 10 kierujących zupełnie się do tego niestosujących. Każdy to 2 pkt i 100 zł. Nagrywać i wysyłać? Hm...
@lewactwo: Niekoniecznie. Ja zgłaszałem na początku lutego podobną akcję tylko że na Krakowskiej, w zeszłym tygodniu dostałem informację z WRD że nie wykryto sprawcy, właściciel pojazdu został ukarany grzywną w drodze mandatu karnego zgodnie z art. 96 par. 3 KW, nie byłem wzywany na świadka.
@lewactwo: wg mnie na tej drodze tak. I jak widać wg innych kierowców, którzy musza Cie wyprzedzać prawym pasem. Ale nawet trzymając sie sztywno przepisów nie jest to prędkość upoważniająca do zajmowania sobie bezcelowo prawego pasa...
@lewactwo: Zresztą teraz widzę, że zostało Ci to już wytknięte w tamtym wątku a Ty i tak upierasz się przy swoim, "nie utrudniam ruchu bo jadę z maksymalną dozwoloną prędkością", "po to jest ten pas by nim jeździć". Masakra. Pokolenie post-PRL wymiera, ale "januszowanie" przeszło na młodszych.
@NieUsune: Typowy wykopek xD Na podstawie 10 sekund filmiku będzie oceniał, że nie mogłem tam być na lewym pasie xD Do tego oczywiście typowa hipokryzja - jazda lewym pasem, która nie wpływa na BRD to wielka zbrodnia ale przekraczanie prędkości które decyduje o tym czy w przypadku wypadku ktoś może żyć lub nie żyć to spoko.
@NieUsune: #!$%@? to jesteś ty, bo nie wiesz jak jeżdżę, nie masz zielonego pojęcia o tym, oceniasz na podstawie 5 sekund nagrania, gdzie byłem skupiony na zapisaniu nagrania ze zdarzenia. Witaj na #czarnolisto, a naprawdę trzeba sobie na to zasłużyć.