Wpis z mikrobloga

Nie za bardzo rozumiem o co ta inba w SoulFire odnosnie dziejow khorinis. Jedni chca #!$%@? drugich ze stanowisk chociaz #!$%@? z tego ze to organizacja non profit i niektore Janusze nie dostana za tego moda zlamanej brylki rudy. A cala ta inba w internecie o moda do gry sprzed 16 lat... Chociaz chcialbym widziec #!$%@? miny tych aktorow seniorow co maja po 70+ gdy dowiedzieli sie co sie #!$%@?ło i ze cala ich praca moze isc sie #!$%@?.
#gothic #dziejekhorinis
  • 14
@Mastah1: @Wraniak: ale co wy #!$%@?, to co juz nagrano to bedzie przekazane do reszty teamu ktory bedzie pracować nad modem, bo już nie moze sie nazywać Dzieje Khorinis
tam są jakieś machlojki miedzy teamami, ogolnie to #!$%@? mnie to, ale dubbing bedzie ten co nagrano
@gusanad: Z TEGO CO WYCZYWAŁEM (popraw mnie jezeli sie myle) umowe podpisana z tymi aktorami od dubbingow ma tylko Dark (czyli glowny pomyslodawca projektu i jego szef przez 10 albo i wiecej lat) a Darka #!$%@? XDDDDDDDDDDDDDD
PODOBNO nazapraszał roznych ludzi do tego projektu, zgodzil sie nawet ustapic z bycia szefem a oni w nagrode go wywalili.
Nie wiem jak z pracami nad tym modem bo pewnie ida swoim torem ale
@Mastah1 typowa nie wdzięczność, koleś stara się załatwia aktorów + ustępuje by bez konfliktowo wydać modyfikację a banda kretynów odwala takie coś xddd Nawet jeśli obie strony się dogadają to projekt i tak już stracił bardzo dużo na wizerunku.