Wpis z mikrobloga

Według mnie takie zadanie jest bezsensowne i nic wartościowego nie sprawdza, bo wykonanie takich czynności każdy po niewielkiej nauce programowania potrafi zrobić

@sarveniusz: wolałbyś zadanie na 2 dni? ja do rekrutacji też takie zadania daje no i liczy się JAK je zrobisz nie że da się to praktykantowi zlecić
@wczoraj: Wolałbym żadnego nie dostawać :) ale przy takim zadaniu i czasie realizacji na 1h odróżnienie mida od seniora nie jest zauważalne, nawet junior a mid może być to samo, według mnie tego typu zadania są kompletnie niemiarodajne
@sarveniusz: o godzine można skrócić czas gadania z rekruterem dzieki takiemu zadniu, widzisz kod, testy i spokojnie rozróżnisz czy ktoś wie co robi. No i wbrew pozorom dużo ludzi wysyła cv i da się odsiać ludzi
@RedWizard: W sumie to tak się wydaje, że tej roboty jest mega dużo, ale jak się ma jakieś sprecyzowane wymagania i nie rozważa przeprowadzki to całkiem ciężko wybrać coś konkretnego, a opcje zdalną nie wszyscy oferują i wiadomo nie każdemu pracownikowi też to odpowiada.