Wpis z mikrobloga

W odpowiedzi do tego wpisu: https://www.wykop.pl/wpis/30536941/tl-dr-skip-do-pkt-5-dobra-wajkopki-wraca-sraks-a-w/
Nasz kochany Knaxie, muszę Ci powiedzieć że... przejrzałeś mnie ( ͡° ʖ̯ ͡°). Tak, to ja, cod3r, właśnie siedzę na VPN'ie i wypisuję same dobre rzeczy na Magicala. Ehh, nawet się nie spodziewałem że jest taka inteligentna osoba na świecie która połączy moją skromną osobę z nim... Zaraz idę wysłać donejta "HAHA ALE DYMY GUT GUT" za 20zł.
A tak na poważnie, jestem na wykopie od 3mies, patostreamy (a w zasadzie Daniela) zacząłem oglądać od listopada (wiem, trochę późno) i później założyłem konto tutaj, żeby komentować wspólnie z tutejszymi użytkownikami strumyki. W sumie kiedyś szanowałem Cię, tagowałem na "twoim" tagu #patostreamy, no ale kto ci zepsuł twój niewątpliwie życiowy sukces? Twój idol Rafonix! Podziękuj mu, bo pewnie gdyby nie on to dalej by tak zostało. Jeżeli ty wszędzie wypowiadałeś się o nim w superlatywach, to dlaczego ja nie mogę tak mówić o Danielu? Dlaczego nie mogę mieć "WM" na avatarze skoro ty miałeś "solidne łokieto"? Powiem ci, że większego mitomana to nie widziałem od dawna... I jeszcze dostaję hajsy za każdy pozytywny wpis o Magicalu na wykopie, nie no, gratuluję... Jak już nie jesteś taki "solidny łokietnik" to co teraz? Za guralem będzie "solidny nochal"? Czy może za Mahonkiem? "Solidny bezbek"... Powiem ci tyle synu, na wykopie jesteś już od dawna skończony i nikt nie bierze Cię na poważnie.
#danielmagical
  • 9