Wpis z mikrobloga

Jaką watę warto kupić do #epapieros ?

czy aromaty just fake są warte uwagi?

jeśli już mam glikol i glicerynę,a chce stworzyć bazę 6mg to ile mam kupić nikotyny? Najlepiej ten najmocniejszy baniak? #epapierosy
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OzaweNakashi: wate chyba najlepsza muji najzwyklejsza wybielana. ja uzywam i polecam. aromaty just fake moim zdaniem są nie najgorsze (chociaż uzywam tylko owocówek od atmoslabu - Polecam) aby uzyskać 6mg to do bazy 30 ml musisz dodać 10ml nikotyny 18.
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: muji, lecz niewybielana. co do tych aromatów posiadam 6 różnych smaków i są tbh c-----e. kaktus smakuje i pachnie jak mydło, bublegum to w sumie bublegum i nie mogl nie byc slaby, aloes smierdzi tanią wódką, jabłko mięta nie jest tak przyjemne w porównaniu do liquidu o tym samym smaku firmy mr. jack, cola w miare trzyma poziom. ostatnim jaki posiadam jest malina, bardzoooooo smaczna, malina pachnie i smakuje
  • Odpowiedz
@siadatajta: No wlasnie kupuje boxa i atomizer i chcialem na edym kupic aromaty TPA zeby mieszac smaki wedlug przepisow i robic jakies dobre., Dobry pomysl?

mirki polecaly glikol i gliceryne od biomusa z allegro

a bazaa nikotynowa tez bylaby z edymu
  • Odpowiedz
@OzaweNakashi: obiło mi sie o uszy ze tpa są c-----e, co do reszty to git. aktualnie mam w chuuuuuuj smaka na jakieś cytrusy ale brak funduszy na takie zabawy :( ale kuszą pojedyncze smaki owocow zeby samemu ustalic fajne proporcje i tobie tez bym polecił własne eksperymentowanie ze smakami bo kto wie czy nie wyjdzie ci cos zajebistego

  • Odpowiedz