Wpis z mikrobloga

A tak sobie wszedłem na #instagram dzisiaj i celowo porównałem treści na ,,my day" czy jak to się tam nazywa. No wiecie te momenty. To jest obszar największej aktywności teraz. 8 marca laski same sobie składały życzenia... ,,Dziewczyny wszystkiego najlepszego", ,,bądźmy silne kobietki", ,,hihi girls power, to nasz dzień!", ,,W tym dniu zróbmy coś dla siebie" (tak jakby #!$%@? w pozostałe dni roku nic nie robiły dla siebie) ,,Kochane zdrówka" Oczywiście same zdjęcia kwiatów, czekoladek, prezentów i czego to nie dostały i w jakich ilościach od facetów.
10 marca nic o facetach. Zero. Nawet zająknięcia się. Dupy wypinają do luster tylko i standardowe codzienne relacje z malowania paznokci.
No co poradzić, taka kultura. Ale wiadomo, równouprawnienie motzno xD
#dzienmezczyzn #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ekspert_z_NASA: ale jak się facet odezwie zwracając uwagę na sytuację, to tu nie chodzi o prezenty, tylko pamięć i trzeba mieć trochę klasy i zrobić to dla siebie i złożyć innym życzenia. I jak na dłoni dziś masz potwierdzenie "szowinistycznej" rzeczywistości
@Ekspert_z_NASA: nie wiem, nie korzystam ani z jednego ani z drugiego, więc nie mam bólu dupy. U nas przyjęło się, że dzień chłopaka jest 30 września, nie ma odpowiednika za to dnia dziewczyny.
Nie wiem jakie są inne wydarzenia które świętują tylko kobiety, a nie ma męskiego odpowiednika, serio.

Ps. Nic nie stoi na orzeszkodzie zebyś wrzucił, na insta życzenia swoim kolegom :D