Wpis z mikrobloga

@ZmutowanaFrytkownica: Raczej maly wybór klawiatur z gwarancją w tym przedziale cenowym. Thor 300 jeszcze jest.
Ogólnie ta druga koło 300 zł a tam już można znaleźć logitecha G413 czy jakiej Corsairy na mxach więc grunt taki sobie.
  • Odpowiedz
robią klawiatury, co tutaj się dzieje


@ElCidX: przecież teraz każdy chce robić klawiatury, przełączniki kalih i własny nadruk, każdy chińczyk ci to ogarnie.
  • Odpowiedz
@SilentiumPC:
Żeby dostęp do regulacij był lepszy :D
SR500F mam od ponad roku i jest super, szkoda tylko że ciężko się do regulacji bujania i wysokości dostać, poza tym naprawdę wszystko bardzo fajnie zrobione :D
  • Odpowiedz
@ElCidX: Produkty znajdą potencjalnych nabywców, ale..
..osobiście w za cenę podświetlenia RGB widziałbym switche Cherry(wiem że za tą cenę nie jest to możliwe)
Kolejna sprawa to brak czarnych czy czerwonych przełączników. Klawiatura o formacie "turniejowym" a brak najsensowniejszych przełączników do gier. Ciekawi mnie jak z jakością keycapsów chociaż tutaj producenci wciskają co chcą i drogo ceniony Corsair potrafi dodawać niesamowity szrot.

Może wyjdę na hipokrytę, ale osobiście wolałbym wydać drugie tyle i mieć Cooler Master Masterkeys Pro M(miałem Quickfire TK i byłem zadowolony jak p------y), który niby jest skrócona do wielkości TKL ale posiada blok numeryczny, jest programowana na dwa sposoby(niestety SDK wymaga pisania w C++, to nie jest Corsairowe klocki się choć tam wadą jest iż soft potrafi przylagować przy obciążeniu) i wiem jaki mikrokontroler siedzi w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Unbeliev: jak szukałem teraz dla siebie to nie było nic ciekawego, padło na logitecha g413 ale ma swoje wady. Zresztą z tego co pamiętam już o tym rozmawialiśmy.
  • Odpowiedz
@Unbeliev: Dzięki wielkie za opinię, szczególnie że jest ona rzeczowa i merytoryczna! :) Oczywiście, to nasze (czy może raczej kolegów z SPC Gear ;) ) pierwsze produkty jeśli chodzi o klawiatury, ale w żadnym wypadku nie zamierzamy na tym poprzestać i prawdopodobnie szybko zobaczymy kolejne odsłony (nie możemy potwierdzić ani zaprzeczyć czy to będą rzeczy o których wspominasz ;) ). Co do naszego udziału w wydarzeniach e-sportowych. Tak, nie jesteśmy
  • Odpowiedz