Wpis z mikrobloga

W mojej #pracbaza mamy w męskim gronie niepisaną umowę - #!$%@?ć 8 marca i Dzień Kobiet! XDDD Całość bierze się stąd, że jeszcze przed paroma laty ten dzień był obchodzony normalnie - robiliśmy solidarną zrzutę, za to kupowaliśmy kwiaty, jakieś ciasto/ciastka, robiliśmy kawkę i zapraszaliśmy wszystkie #rozowepaski gdzie każda dostawała w zęby badyla, wspólnie posiedzieliśmy przy kawie i wszyscy zadowoleni. Nie mówię, że to jakiś super prezent, ale bardziej chodziło o to, żeby było miło. Jednak po czasie doszedł #!$%@?, bo same panie nie dawały nic od siebie, ani na Dzień Mężczyzny, ani na Dzień Chłopaka, tym bardziej że #!$%@? jego mać to nas facetów jest mniej. Jedyne co dostawaliśmy to jakieś "wszystkiego najlepszego w wasze święto chłopcy!" - w #!$%@?ę sobie wsadź te życzenia (ʘʘ)
Teraz 8 marca jest w pracy tematem tabu ( ͡° ͜ʖ ͡°) My udajemy, że to najnormalniejszy dzień w roku, one nadąsane w swoim gronie dyskutują tylko o tym, co tam ich Janusz musi szykować na ten romantyczny wieczór. Zero życzeń, trochę dziwnie, no ale ja #!$%@?... Dzień Kobiet trzeba obchodzić prawie jak jakieś Święto NIepodległości, a o nas facetach to już nic? Wstydźcie się wszystkie kobiety, które też to tak olewacie. DYSKRYMINACJA O KTÓREJ SIĘ MÓWI!!!!1111
#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #dzienkobiet #8marca
  • 57
  • Odpowiedz
@frikuu: przeyebane człowiek tak się stara zrzuci po 5zl, dojedzie jakiś na suchym ryżu do końca marca, żeby tylko różowe miały uciechę, a tu taka niewdzięczność, taki sztylet w plecy XDD

  • Odpowiedz
@frikuu: Jak mnie rozwalają takie symetryzacje typu Dzień Mężczyzny czy Dzień Chłopca. Jako niebieski pasek jakoś nie odczuwam potrzeby obchodzenia Międzynarodowego Dnia Atencji Mojej Płci. Ludzie! Kobieta to nie mężczyzna. Ma inne potrzeby. Domaganie się, żeby robiła to samo co chłop, tylko w drugą stronę to jak wyjść z gówniakiem na sanki, siąść na sankach i domagać się, żeby to on ciągnął te sanki.
  • Odpowiedz
@frikuu: bo niestety ciężko w życiu znaleźć kobietę, która nie będzie roszczeniowa. Dej, a ja nie dam. Twoja pensja jest wspolna, moja jest na moje wydatki, bo mam wieksze. To ty sie musisz w zwiazku starac, nie ja. ITD
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: @glonstar: po 5zł tu się chyba składacie u siebie w Biedronce xDD A na poważnie wpis oczywiście ma zabarwienie lekko ironiczne, ale ukazuje podejście kobiet. Wymyśliły sobie Dzień Kobiet, które należy celebrować, jakby to było niewiadomo jak ważne święto, natomiast od siebie kompletnie nic. Ja sam ogólnie jestem typem człowieka, który ma lekko #!$%@? na te wszystkie dni kobiet, walentynki i inne gówna, wiec na to zlewam, ale jest
  • Odpowiedz
@frikuu: i bardzo kurvvva dobrze.

Ja to pamiętam, że już w szkole podstawowej, składaliśmy się po 10zl żeby kupić coś dziewczyna z klasy, nas było 9, one w grupie 15 plus nauczycielka/wychowawczyni.

Jak był dzień chłopaka, dostaliśmy po lizaki gwizdku xD modnym w tamtych czasach (lata '90).

One od zawsze tak postępowały. Każda wychowywana na księżniczkę, królewnę, roszczeniowa, "mnie się należy" itd :)
  • Odpowiedz
@frikuu: @powaznyczlowiek: masz rację, jeżeli mówimy o kobietach w naszym domu/rodzinie czy własnych różowych, ale tutaj chodzi o pracę.
To, że oni coś robili dla kobiet z pracy to była ich życzliwość, a one mogłyby się tym samym odwdzięczyć. Jak nie to nie.
  • Odpowiedz
@As_Pancerny: Ja swojemu różowemu paskowi daję kwiaty z różnych okazji a czasem i bez okazji, ale nie potrzebuję ani nie domagam się tego, żeby ona i mi dawała kwiaty. Płcie są różne i różnią się nie tylko narządami, ale i charakterem. Kobiety generalnie mają taki charakter, że pragną choćby pustej atencji od strony mężczyzn. Np. lubią komplementy na temat swojej urody i inne takie tam. A mam wrażenie, że większość facetów
  • Odpowiedz
@frikuu: Kurde my kiedyś przegięliśmy w drugą stronę.
W gimbazie dziewczyny nakupowały nam od cholery słodyczy, porozdawały kartki itd.
My za to w dzień kobiet kupiliśmy im po grzebieniu xD i to jeszcze takim najzwyklejszym męskim z kiosku, i gumkę do włosów.
To było ~10 lat temu ale jak o tym pomyślę to zastanawiam się co my mieliśmy w głowach
  • Odpowiedz
@Delfin17 u mnie było podobnie w szkole, mieliśmy 6 chłopaków w klasie, a dziewczyn było 14. My się złożyłyśmy po 20 zł i zrobiłyśmy fajny prezent na dzień chłopaka (jakaś gra, śmieszne bokserki, słodycze i chyba po kaktusie) a oni nam potem dali po lizaku za 50 groszy xD
  • Odpowiedz
@glonstar: Ej ale wszyscy faceci nie są tacy sami jak Ty XD Nikogo to nie obchodzi, że Ty tego święta nie obchodzisz xD

Ja jakoś też nie obchodzę, ale sytuację OPa potrafię zrozumieć. Skoro oni się "napracowali" (a przynajmniej cokolwiek zrobili) na dzień kobiet a tamte mają w nich #!$%@? na dzień chłopaka / mężczyzn to z jakiej racji mają im cokolwiek dawać na dzień kobiet? Widocznie OP i jego koledzy
  • Odpowiedz
@SmallCaracan: Nie wszyscy faceci są tacy jak Ty. To, że Ciebie nie obchodzi, że ja nie obchodzę, to nie znaczy, ze nikogo nie obchodzi, że ja nie obchodzę xD

Jest rozmowa na temat, to wyrażam swoje spojrzenie. Gdyby ustanowiono Dzień Mężczyzn, to czułbym się kijowo, czułbym się, że babę ze mnie robią.
  • Odpowiedz
Ludzie! Kobieta to nie mężczyzna. Ma inne potrzeby. Domaganie się, żeby robiła to samo co chłop, tylko w drugą stronę to jak wyjść z gówniakiem na sanki, siąść na sankach i domagać się, żeby to on ciągnął te sanki.

wyrażam swoje spojrzenie


@glonstar: Taa..
  • Odpowiedz