Wpis z mikrobloga

@cder: tylko w naszej szerokości geograficznej. Zapytaj przeciętnego człowieka na bliskim wschodzie, Indiach czy Chinach i ich odpowiedzi będą zupełnie inne.
  • Odpowiedz
@rafgg: tak tak
Polska najgorsza na świecie
Widać że mało stacji benzynowych widziałeś w życiu skoro myślisz że tylko w pl się czeka w kolejce bo inny robią zakupy a nie tylko tankują
Nie pozdrawiam ignorancie
  • Odpowiedz
@spidero: @rafgg: Ostatnio byłem we Francji i na stacjach normalnie masz pieczywo, szynki, sery itd. wiec nie widzę w tym nic dziwnego ? Dlaczego mamy mieć gorzej od nich ? A w Gdynii na Lukoilu masz Carrefour i to juz z 2 lata. Wiec chyba nie do końca to wina ustawy, że tak sie dzieje...
  • Odpowiedz
@Kusher: ja sie nie bede licytowal z toba ile stacji kto widzial, wiem ze sie da lepiej to zorganizowac i tyle.Cenie sobie swoj czas a ty jak zes glupi to stoj w tych kolejkach jak tak ci dobrze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@europa: Właśnie. U Barei była karykatura. W rzeczywistości było lepiej niż dziś. A że złodzieje mieli trudniej, to dlatego tak dzisiaj miałczą.
  • Odpowiedz
@cder: było dużo lepiej niż dziś, dużo lepiej, najlepiej było. wtedy były czasy a dziś nie ma czasów ()
"Kto nie pamięta historii skazany jest na jej ponowne przeżycie"
  • Odpowiedz
@uhu8: No ale jeśli ten Orlen i Lotos mają łącznie 90% rynku hurtowego z którego to zaopatrywane są te pozostałe w Polsce stacje benzynowe (łącznie ze stacjami innych koncernów) to choćby skały srały to jest to monopol.
  • Odpowiedz
@Jebwleb: czemu? Teraz tankując można od razu kupić kurczaka takiego z mięsa

Ja sie kiedys smialem, ze skoro na stacjach juz tyle mozna roznych rzeczy kupic to jeszcze troche i szynke bedzie mozna.Ten kraj jest #!$%@? :(


@rafgg: czemu? To chyba dobrze, że wszystko można kupić w jednym miejscu?
  • Odpowiedz